Forum Noclegi

Pełna wersja: Tani nocleg we wrocławiu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W czerwcu jadę do Wrocławia realizować projekt i potrzebuję znaleźć nocleg dla siebie i ekipy. Normalnie wzięłabym cokolwiek, ale ponieważ tym razem muszę opłacić nocleg pięciu osobom (Exclamation), to muszę znaleźć coś umiarkowanie niedrogiego i jednocześnie w dobrym standardzie. Wiem, że są od tego google, ale może trafi się ktoś, kto ma coś sprawdzonegoSmile
Moja koleżanka studiuje zaocznie we Wrocławiu i nocuje zawsze w domu Turystycznym Trio. Podobno blisko centrum i ceny nawet znośne [ zapewne jakby było 5 osób to można by było nawet 3osobowy wziąć i na zmianę spać na materacu na podłodze Smile] .
Bo skoro jest was cała grupka ,to cięzko by było ulokować się gdzieś w prywatnym domu. Chyba że nie zależy wam na tym by spać w tym samym miejscu.
Ja polecam akademiki wrocławskie, ale te oddalone od centrum. Dawno tam nie spałem, nie pamiętam, ale w centrum były karaluchy, a poza centrum - nieWink oczywiście to jest opcja wakacyjna typowo, bo w czasie roku akademickiego w akademikach są studenci.
(05-19-2012 02:55 AM)Brrachol napisał(a): [ -> ]Ja polecam akademiki wrocławskie, ale te oddalone od centrum. Dawno tam nie spałem, nie pamiętam, ale w centrum były karaluchy, a poza centrum - nieWink oczywiście to jest opcja wakacyjna typowo, bo w czasie roku akademickiego w akademikach są studenci.

Trochę siębrzydzę akademikówWink Nawet jak nie mają karaluchów.
To chyba zależy od akademika. Poza tym: http://wroclawhostel.net/ ostatnio znajomi mówili mi o tym hostelu, że był w miarę spoko. Sama jednak nie doświadczyłam tej przyjemności (?).
Ja też słyszałam o nim opinię, że jest niezły. Cóż, może po prostu spróbujemy tam, choć zaczynam skłaniać się ku pomysłowi, żeby jednak pomieszkać po znajomych.
Znajomi to zawsze najlepsza opcja i w sumie najtańsza Smile
Ja się zgodzę, może szukać znajomych w jednej dzielnicy?Wink z... pubem w środku?Wink To by mogło dać radę!
Moim zdaniem akademik to sensowne wyjście, ale musiałabyś zdążyć przed Euro. Teraz to w ogóle będzie problem przez to, że Wrocław jest hostem. Mnóstwo ludzi, pewnie większość z nich ma już wszystko porezerwowane, ceny mogą iść do góry.
Wątpię, żeby w trakcie euro cokolwiek można było znaleźć. Chociaż wydaje mi się, że sporo ludzi będzie oferować prywatne pokoje- bo będzie im się najzwyczajniej w świecie opłacać.
Stron: 1 2
Przekierowanie