Forum Noclegi

Pełna wersja: Tanie loty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Przyznajcie się - korzystacie z ofert tanich linii? Smile Ja wam powiem, że robię to nagminnie. Jest wprawdzie dużo mniej komfortowo, ale za to często szybciej i... bezpośrednio. Oferta tanich linii cały czas się rozwija i często nie trzeba kombinować tak, jak zwykłymi. Wprawdzie do stanów to bym tanimi nie poleciała, ale po eurpie - śmigam. Jaki macie stosunek do tanich linii? Nie boicie się, że 2 dni przed wylotem wam zbankrutują?
Ja słyszałam, że takie tanie linie to pic na wodę,bo kiedy przychodzi do wylotu to się okazuje, że to dopłacić za ubezpieczenie, tu dopłacić za bagaż a tu za coś tam i jeszcze coś tam i ostatecznie wcale nie wychodzi tak tanio.

Kiedyś właśnie napaliłam się na przelot do Szwecji za 4 zł, w promocji lotu,ale jak się okazało dolecisz tam tanio, ale żeby wrócić to 200zł w jedną stronę nie wystarczy.
A to nie jest tanio?Big Grin Ja od czasu do czasu latam na cypr ii kiedyś trzeba było się strasznie nakombinować, żeby wyjść za podróż mniej niż 1500, a teraz - odkąd zrobili połączenie z Pafos - podróż w 2 strony kosztowała mnie 580 zł. Bez bagażuSmile
na mój stan kieszeni takie 580zł to dużo...zwłaszcza jeśli ogłaszają się i oferują lot za te 4 zł załużmy. a ludzie niedoinformowani kupują,a później mają niemiłą niespodzianke
Przecież to widać już na początku. Masz enę biletu, a zaraz pod spodem opłaty dodatkowe - małym drukiem, ale nie takim, któego nie widaćWink Jak się płaci za bilet, to i tak nikogo nie omija, a płaci się przecież od razu.
A propos tanich linii: Wizz kroi coraz bardziej: http://www.fly4free.pl/prezent-od-wizz-a...ment-65602

polecam zobaczyć komentarze, dużo oburzonych i bezsensownych, ale kilka z sensem!
Fajna sprawa, o ile znajdzie się bezpośrendi lot i faktycznie uda się załapać na jakieś zniżki.
Zazwyczaj jest tak, że jak się kupuje z dużym wyprzedzeniem, to nie przeszkadza nawet to, że nie ma jakichś dodatkowych promocji. Po prostu - lot z poznania do londynu za 140 zł to chyba niedużo, skoro Intercity pomiędzy szczecinem a Warszawą kosztuje pewnie ze 100?
ja z RyanAir leciałam dwa razy do UK i raz do Szwecji - niestety Szwecja mnie trochę zaskoczyła, bo okazało się, że o ile bilet na samolot kupiłam za 60zł, o tyle autobus na miejscu z lotniska do centrum miasta kosztowałby mnie 70zł, czyli 140 koron. dla szwedów to normalna cena, takie nasze "14 zlotych", bo zupelnie inaczej się tam zarabia i inne są ceny wszystkiego... ostatecznie ze zwiedzania Sztokholmu nic nie wyszło, bo pociąg wcale nie tańszy, a autostopem nie dałabym rady wrócić na samolot powrotny.
lipa,ale widać,że trzeba zwracać uwagę na lotniska, na których ląduje samolot.
ale większość krajów ma zabójcze ceny! bilet z wiednia do bratysławy (gdzie to jest dosłownie 50km drogi) kosztuje 11 euro. gdzie u nas można by za to cały kraj przejechać
Stron: 1 2
Przekierowanie