Forum Noclegi

Pełna wersja: Zainteresowania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
zakładam, że większość z Was interesuje się podróżami. A czym jeszcze? Wink

Ja nie wyjmuję niemal słuchawek z uszu. Interesuję się również literaturą i sportami wodnymi trochęWink
Ja uwielbiam kino francuskie i książki.
Ja piszę - tzn. moją pasją jest pisanie. W związku z tym dużo czytam, słucham i... smakuję życia. Niestety, nie mogę się jeszcze pochwalić żadnymi publikacjami, nie wiem, czy kiedykolwiek to nastąpi, ale po prostu lubię pisać i mogę pisać do szufladyWink
A myślałaś kiedyś o książkach podróżniczych? Te, które mamy, są już nieco oczytane, może przydałoby się świeżej krwi trochęWink
Strasznie lubię... seriale. Wiem, że to trochę babskie (przynajmniej tak mówią moi kumple), ale świat seriali to świat fascynujący i alternatywny trochę wobec kina. Dobrze, że obok mam podróże, bo bym żył tylko przed kompem.
A moim zainteresowaniem są militaria. Lubię pooglądać jakieś stare wojenne filmy, albo odwiedzac muzea wojskowe.
Ja się interesuję wszystkim, co związane z podróżami. Studiowałam antropologię kultury, często jeżdżę (raczej po taniości, często mieszkam na dziko, bo mnie nie byłoby inaczej stać), interesuję się kulturami i językamiWink Dużo o tym czytam, lubię też reportaże.
(05-23-2012 06:49 PM)Olka-Demolka napisał(a): [ -> ]Ja się interesuję wszystkim, co związane z podróżami. Studiowałam antropologię kultury, często jeżdżę (raczej po taniości, często mieszkam na dziko, bo mnie nie byłoby inaczej stać), interesuję się kulturami i językamiWink Dużo o tym czytam, lubię też reportaże.

No to trafiłaś na dobre forumWink Mam wrażenie, że do worka "podróże" można wrzucić naprawdę dużo rzeczy. Tak jak ty to robiszBig Grin
muzyka, film, książka, oczywiście. do tego... terrarystyka. mam węża i 3 ptaszniki.
wąż i 3 ptaszniki?! w życiu bym nie pomyślał,że dziewczyna może chcieć mieć takiego pupila!
Stron: 1 2
Przekierowanie