Forum Noclegi

Pełna wersja: Kempingi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Macie doświadczenia z kampingami w Ameryce Północnej? Jeśli nie, to powiem Wam tak:
kilka lat temu podróżowałam ze znajomymi po Kanadzie i USA i nigdzie - dosłownie nigdzie - nie czułam się tak pewnie, komfortowo i bezpiecznie jak tam. Szczególnie w kanadzie mi się podobało - Kampingi piękne, nie zdarzyło się, żeby były zupełnie przepełnione, położone leśnie zazwyczaj, a na wejściu często informują cię, że może cię odwiedzić niedźwiadekSmile Oczywiście, przy atrakcjach turystycznych jest inaczej, ale kto by o to dbałWink Ceny trzeba sprawdzać każdorazowo, ale w porównaniu do pokoi, to nie są wielkie kwoty!
Ja miałem raz, ale to było na takiej pustyni w Kanadzie, camping zaraz przy niej, więc tak jakby było bardzo tłoczno. A poza tym straszyli nas skorpionami. Ale przynajmniej było ciepło!
To są strzeżone miejsca czy tak samopas?
Ja bałabym się samopas, ktoś mi mówił, że w Kanadzie jest mnóstwo dzikiej zwierzyny, a kiedyś słyszałam nawet o niedźwiedziach, które wcinały turystów;P
Myślałam,że wcinały kanapki z plecaka-ja w filmach Tongue Ja bym chciała spróbować tak na dziko
Heh, tam to chyba bardzo niebezpiecznie bez kampingu. Z tego co wiem, ludzie i tak się rozbijają, ale nie ma mowy o kanapkach w plecakuSmile ani śmieciach koło namiotu.
Tez mi się wydaje,że dla samego bezpieczeństwa turystów ściga ich się i przegania z takich niestrzeżonych miejsc. Chociaż wydaje mi się, że jak się tam jedzie to po to,by zwiedzać a nie mieć przyode z jakimś zwierzakiem.
W parkach narodowych to w ogóle nie można się rozbijać na dziko - raz, że niebezpiecznie, dwa - wysokie kary. Ludzie raczej tego nie robiąSmile A że fajne turystycznie (przyrodniczo) obszary są zazwyczaj na terenie parków, cóż - trzeba zapłacić i tyle.
zazdroszczę tej Ameryki Północnej - mi się ciągle tylko marzy.
w sumie to może i lepiej. gdyby w polsce też się tak przykładali to przynajmniej były by ładne widoki,a nie pełno śmieci
Przekierowanie