Forum Noclegi

Pełna wersja: Nocleg w Nowym Jorku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Teraz nie z poradą, tylko pytaniem.

Jak najtaniej przemieszkać w nowym Jorku miesiąc? Planuję podróż, ale... Nie wiem, czy mnie na nią stać. Wszystko zależy od noclegów. To, co widziałam w Internecie jest nieosiągalnie drogie dla mnie. Wynajęłabym mieszkanie na miesiąc, ale nie wiem, czy to tak łatwo na tylko miesiąc... Ma ktoś może jakąś radę?Wink
Może couchsurfing ? Chcociaż zawsze najlepiej pytać po znajomych, bo jeszcze z PRL-u zostało, że każdy ma jakąś bogatą ciotkę w Ameryce Wink więc może po znajomości dało by się taki nocleg załatwić
PytałamBig Grin Ale kurcze jedyne co znalazłam, to inne miasta, a w nowym jorku daleki kuzyn przyjaciółki, który mieszka na niecałych 30 metrach z żoną i dzieckiem malutkim.
hmm.. to pozostaje tylko szukanie czegoś na własną rękę, ale już wiadomo, że tanio nie będzie. chociaż moze u nich też istnieje możliwość wynajmu tylko pokoju w prywatnym mieszkaniu- wtedy moze byłoby nieco taniej.
Ceny w NYC są kosmiczne. Prawdopodobnie taniej ci będzie (choć pewnie nie tak tanio, jak byś chciała) poszukać czegoś w New Jersey i właśnie spod Nowego Jorku dojeżdżać na Manhattan, zwłaszcza że nie wiem, czy wiesz, ale Nowy Jork jest tak wielki, że z jednego miejsca na drugie można jechać i półtorej godziny metrem, a to nie chodzi o obrzeża miastaSmile
Właśnie sprawdziłam w pokazywanej przez kogoś wyszukiwarce - ceny od 155 zł za dobę. Koszmar, jeszcze długo nie będzie mnie stać na taką przyjemność.
no a co z wizą? z przelotem? USA to nie taka prosta sprawa, dopóki nie zniosą wiz to ja na pewno nawet nie pomyślę o wycieczce w tamte rejony - a szkoda.
jak ktoś szuka noclegu to już raczej sprawę wizy ma załatwioną.ale z noclegiem za 155zł to koszmar
Zazdroszczę wyjazdu do NY, to moje marzenie od małego Smile Znajomy był kiedyś wyjazdowo tam, dokładnie pojechał na obóz żeglarski. Tanio nie było, ale organizowali wszystko Smile
Ahhh NY, też kiedyś pojadę Smile Póki co muszę zadowolić się mniejszymi marzeniami Wink