Forum Noclegi

Pełna wersja: Polskibus
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Korzystacie z ofert Polskiegobusu? Jesteście zadowoleni ze standartu oferowanego przez tę firmę? Jeździliście może takim autobusem za granicę?
Słyszałam same pozytywne opinie, choć oczywiście polskibus... Stoi w korkach. To chyba jego jedyna wada, zwłaszcza dla ludzi, którzy nie mają zniżek na PKP.
Ja jak korzystałam z Polskiegobusa to korku nie zaliczyłam. Jednak niefajne jest to,że ludzie [mimo iż mają wykupiony bilet] to pchają się jak na wyprzedaży sera w realu- gotowi Cie zatłuc torbami. Ale to może tak tylko u mnie- kiedy połączenia są tylko 2 w ciągu dnia.
A do Polskiego Busa wpuszczają też bez biletu - żeby kupić miejsca stojące? Jeśli tak, to chyba rozwiałem twoje wątpliwości, dlaczego tak może byćWink
Z tego co mi się wydaje to tylko siedzące są i to z wcześniejszą rezerwacją biletu. Bo czasem nawet dana godzina odjazdu znika z oferty, kiedy im się miejsca wyczerpią.
Więc ludzie sie pchają chyba tylko dla zasady ;]
A mi się wydaje, że to bardzo dobry pomysł i fajne rozwiązanie. Zwłaszcza, że jest i WiFi i gniazdka, że nawet jak sie stoi w korku a ma się laptopa,to tak naprawde się tego nie odczuje.
Nie miałam okazji jeszcze próbować podróży z tym przewoźnikiem, ale podobno to WIFI wcale nie działa rewelacyjnie. Cóż - lepszy rydz niż nic, że tak powiemWink
No, z WiFi bywa różnie. Tzn. zazwyczaj jest, ale z tymi 'ale', o których mówiliście. PolskiBus jest przede wszystkim tani. I przez to świetnyWink
A jacyś inni przewoźnicy? Ja ostatnio czymś jechałam, trochę dłużej niz pociągiem, ale bardziej komfortowo i z klimą. To nie był PKS, tylko prywatny, niewielki przewoźnik.
cypriuszka, pierwsze słyszę. Wiem, że są jeszcze busy firmy voyager[akurat u mnie] - ale one nie jeżdżą na duże odległości, chyba że się taki wynajmie. A bilet kosztuje tyle samo co pks-owy, czyli drożej niz pkp.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie