Forum Noclegi

Pełna wersja: Zakopane
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Na majówkę planowałam wraz ze znajomymi wybrać się do Zakopanego. Jednak ceny w pensjonatach czy nawet jakichś holetkiach to jakiś żart! Wszystko co jest niedaleko centrum to kosztuje majątek. Aż odechciewa się ruszać z domu.

Może ktoś zna jakieś tanie miejsce, które byłoby w miarę blisko do Krupówek? Bo wiadomo, że na obrzeżach miasta można znaleźć coś za grosze,ale co z tego, skoro jakieś atrakcje będą oddalone o kilka kilometrów.
Jak szukasz czegoś taniego, to naprawdę polecam obrzeża miasta (np. Guty) i... autobus. Jedzie 5-10 minut, jeździ całkiem często, choć nieregularnie, da się dogadać z kierowcami, a na noclegu oszczędzisz minimum połowęSmile
A powiedz, zależy ci tylko na krupówkach, czy też na szlakach? Bo od tego zależy, gdzie powinnaś poszukać. Autobusy jeżdżą, to prawda, taksówki też, ale taksy strasznie w Zakopcu kroją, tzn. są drogieWink Więc jeśli rzeczywiście nie zależy ci na chodzeniu, ale na piciu na krupówkach w nocy, to rzeczywiście, szukaj gdzieś blisko Wink
Zależy i na szlakach i na Krupówkach. Bo jak wiadomo chęci na zdobywanie szczytów są zawsze,ale z siłami i mobilizacją ciężko. Po jednym dniu porządnej wspinaczki ludzie wolą odprężyć się i ewentualnie pospacerować-coś zobaczyć,poznać ludzi.Dlatego też te Krupówki.
to i tak będziecie jeździć autobusem za dwa złote. jeśli chcecie tanio - naprawdę, obrzeża zakopca są fajneWink
I jak, udało się Wam coś znaleźć? Nocleg spełnił Wasze oczekiwania? A może wybraliście się w inne miejsce? Wink
Zrezygnowaliśmy w tym roku z Zakopanego, właśnie ze względu na nocleg. Bo chcieliśmy coś bardzo blisko centrum, a tam ceny niestety duże.
Dostałam wiadomośc od "znajomego mojego znajomego", że jak się dobrze dogadać,to po znajomości można coś dostać 2km od krupówek. Oczywiście bez rewelacji no i niestety większośc terminów zarezerwowana, ale... cena 35zł za dobę!
Ja byłem rok temu we wrześniu w Zakopanem i płaciliśmy 20 zł za dobę, ale to była końcówka sezonu i jednak nie przy krupówkach. Nie można mieć chyba wszystkiegoWink
2 km od krupówek to tak naprawdę pół ZakopanegoWink Mam nadzieję, że jeszcze uda wam się wyjechać, Zakopane jest bardzo ciekawe, polecam cmentarzSmile
no niestety ale jak ktoś jest wybredny i nie ma ochoty przejechać się autobusem za 2 zlote do centrum tylko chce mieszkać w centrum 2x drożej, to tak wygląda jak wygląda. ;]
Stron: 1 2
Przekierowanie