Forum Noclegi

Pełna wersja: Nad Chańczą
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czyli jak tanio się przespać nad najgłębszym jeziorem w Polsce-gdzie można nie tylko popływać ale i też nurkowaćSmile
Ja wybrałam się tam zimą, więc korzystanie z uroków jeziora nie było możliwe,ale sam widok wystarczył! Była to miejscowość Błaskowizna- to akurat malutka wioseczka,ale w okolicy można trafić na liczne atrakcje turystyczne [ parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, głazy narzutowe].
Nocleg miałam w prywatnym domu pastwa Słowikowskich- 35zł za noc i jakaś minuta drogi od samego jeziora].
Pokoje malutkie,ale za to przytulne i zadbane. Bardzo czyste łazienki. Dostęp do wyposażonej kuchni.
Warto się wybrać, jeśli ktoś lubi akurat nurkowanie,bo tam naprawdę warto.
A jak wygląda tam dojazd? Trzeba mieć swój samochód, czy może zatrzymuje się tam jakiś PKS? W sumie wybrałbym się może tam na weekend kiedyś, skoro tak polecasz!
No tak, ale ile osób nurkuje. Jest tam w okolicy jeszcze coś godnego polecenia? Bo jeśli nie, to chyba osobom nienurkującym będzie ciężko znaleźć jakieś atrakcje. Ja na przykład nie nurkuję. Ale w każdym razie dzięki za polecenie, może kiedyś się przydaWink
Brrachol- zapewne autobus mozna by było znaleźć, ale nie polecam( chyba że faktycznie jedzie się tylko nurkować), bo jeśli w grę wchodzi zwiedzanie,to to bez sensu, bo większość atracji jest na tyle rozrzucona, że pksem będzie ciężko, a pieszo za daleko.

A atrakcje są ,ale głównie przyrodnicze: Stańczyki ( i mosty), rezerwaty przyrody, góra krzyży, góra cisowa, wymieniać mogę wiele. Jak ja tam byłam,to po opracowaniu dobrej mapy zwiedzania,można było naprawde zrobić mało kilometrów a zobaczyć fantastyczne widoki.
Przekierowanie