Forum Noclegi

Pełna wersja: STUDENT TRAVEL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Podróżował ktoś kiedyś ze... studentami? Niedawno moi znajomi byli na nartach we włoszech, w zeszłym roku w Chorwacji, bardzo sobie chwalili. Ceny są niskie, nie słyszałem o jakichś złych wypadkach, ale może jest inaczej, nie wiem. Czy ktoś ma złe doświadczenia? Wszędzie o to pytam, bo jesli tak, to rezygnuję, nie za bardzo ufam takim firmom.
Jakiś czas temu, jak jeszcze studiowałam, byłam na wycieczce właśnie reklamowanej jako Student Travel we włoszech, na nartach. Było fantastycznie, ale rzeczywiście jechali sami studenci i byli w grupach. Bardzo dobrze, że też nie byłam sama, bo integracja pewnie nie poszłaby mi zbyt dobrze.
Ja słyszałam tylko o studenckich autostopach. Bo chyba biura podróży to jednak dla tej bogatszej części studiujących Smile
(06-16-2012 03:01 AM)sanderka napisał(a): [ -> ]Ja słyszałam tylko o studenckich autostopach. Bo chyba biura podróży to jednak dla tej bogatszej części studiujących Smile

Bogatszej czy nie, nie wiem, ale ceny naprawdę mają zachęcające.
Ale zapewne nie dla typowych studentów z akademików.Wtedy nawet 50% zniżki w pkp wcale nie jest dobrą opcją
Bez przesady. Studenci żyją biednie, ale jeżdżą na wakacje zazwyczaj. a 50% zniżki na pkp to jest duże udogodnienie.
Ja jestem studentką i : 50% to wcale nie takie super udogodnienie (zwłaszcza,jeśli nie dostaje się żadnego stypendium). A na wakacje to studenci jeżdżą chyba tylko po to by tam siedzieć i pracować. Nie mówię o tych, co dostają wszystko od rodziców, bo to jest inna bajka.
Nie przesadzajmy. To chyba tylko stereotyp, że studentom tak biednie i ciężko. A 30zł za podróż przez Polskę to nie majątek :)Wiadomo, że nie każdy może sobie pozwolić na wypad za granicę (choć znam takich,co pracują całe wakacje tylko po to,aby na ostatni tydzień gdzies wyjechać Smile )
Wszyscy są studentami w dzisiejszych czasach i wiedza najlepiej.
Ale wracając do tematu. Yolcu, ile płaciłaś wtedy za te włochy?
Nie ma co się kłócić, są na pewno i tacy, i tacy studenciSmile A mało jest takich, któzy nie liczą pieniędzy... Tzn. tacy są też na pewno, ale wiadomo - mało ichSmile
Stron: 1 2
Przekierowanie