Forum Noclegi

Pełna wersja: Nocleg w Lublinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Słyszałem, że Lublin jest piękny, skoczyłbym sobie na weekend, nie mam daleko. ale nie za bardzo wiem, co wybrać. Może ma ktoś coś sprawdzonego?Wink
Lublin jak Lublin moim zdaniem, nie za dobrze znam miasto i nie mam niczego sprawdzonego, bo mieszkam u znajomego, jak już tam jadę raz na kilka lat, ale polecam ogólnie lubelszczyznę. Za Kazimierzem są naprawdę małe, malownicze miejscowości, szczególnie można je polecić osobom lubiącym piesze wędrówki i rowery. A wtedy Kazimierz jest fantastyczną bazą wypadową.
Też się dziwię, bo o Lublinie mało słychać a nawet jeśli to nic ciekawego. A z noclegami jak zawsze: latem najlepiej kombinować z namiotem. A skoro Yolcu pisze, że są małe miejscowości ,to tam zawsze znajdzie się miejsce, żeby w spokoju się rozbić i noc przetrwać Smile
kiedyś chyba było tak z Lublinem, że nic się nie działo i w ogóle była mizeria, teraz remontują, renowują i mają przynajmniej kilka fajnych festiwaliSmile Jednak nie spieszy mi się, jak znajdę jakąś ciekawą opcję noclegową, to skorzystam (i może Wam tu napiszęTongue)
jako rodowity lublinianin polecam Folk Hostel albo Hostel Królewska. Jak więcej znajomych od mnie zjeżdża, to zawsze ich tam umieszczam. W samym centrum i w bardzo dobrej cenie.
Lublin jest pod względem turystycznym raczej nudny. Same uczelnie i kupa studentów.
Przekierowanie