Forum Noclegi

Pełna wersja: Auto Stop Race
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Znacie to?Smile

http://www.autostoprace.pl

Co myślicie o takiej formie spędzania wolnego czasu majówkowego? Ja usłyszałem o tym dopiero niedawno i bardzo żałuję, że nie wziąłem udziału, mogłaby być świetna zabawa. Smile Szkoda, że autostop robi się coraz mniej popularny w Europie.
Mi się wydaje, że taki 'wyścig' odbiera urok podróżowania. Jedzie sie po to też,żeby coś zobaczyć,a nie tylko jak najszbyciej przesiąść się z jednego auta do drugiego. Może to fajna opcja dla tych,co zwiedzali już wcześniej trasę i sąwieloletnimi autostopowiczami.
A mi się podoba, właśnie zwłaszcza dla podróżujących! Ponieważ wiele osób jedzie w jednym kierunku, to zawsze można trafić na jakąś pomoc, poza tym - człowiek mniej sie boi, jak wie, że gdzieś w pobliżu 200 km jest 200 osób w podobnej do niego sytuacjiWink Tylko pewnie na początku słabo jest z łapaniem okazji.
Też mi się wydaje, że to dobra opcja,zwłaszcza dla początkujących. Przynajmniej ma się pewność, że w razie kłopotów to można na kogoś liczyć .
TO nie wygląda, jakby było wyścigiem! Raczej pretekstem... A pretekst jak pretekst - do podróży każdy dobry :lol:
Jak mogłam o tym nie wiedzieć? Wink Super sprawa! Najfajniesze w autostopowaniu jest spotykanie ludzi, a tutaj, jeśli jest coś takiego, to na bank będzie wspólnota doświadczenia na koniecSmile Może udałoby mi się wybrać za jakiś czas.
wybieram się i wybieram już trzeci rok z rzędu i w końcu jakiś inny pomysł na majówkę jednak wygrywa. a chciałabym spróbować kiedyś w końcu jednak ;D
zawsze można sobie zrobić wśród swoich znajomych takie 'wyścigi'. wystarczy mieć wspolnie trochę wolnego Wink
Będąc w Chorwacji w ubiegłym roku w Hostelu poznałem dwie Ukrainki, które brały udział w takiej imprezie i w niecałe dwa dni dojechały z Berlina do Splitu z uśmiechem na twarzy Wink
a co myślicie o wyścigu na kropelkę kto najmniej zużyje paliwa to by było dobre taki rajd organizuje chyba skoda
Stron: 1 2
Przekierowanie