Forum Noclegi

Pełna wersja: Wspinaczka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakie ciekawe miejsca polecacie na tego typu rozrywkę?
Oczywiście mam na myśli takie, gdzie nie będzie zbyt dużo ludzi,a i nie są zbyt trudne bo jestem nowicjuszka i chciałabym wrócić cało Smile

Słyszałam o skałkach na wyżynie krakowsko-częstochowskiej,ale gdzie jeszcze?
Nie znam się na wspinaniu, ale moja przyjaciółka jeździ do hiszpanii i rumuniiTongue tylko że ona już się wspina drugi albo trzeci sezonWink
Ja myślałam raczej o czymś w Polsce, żeby wypróbowac swoje siły. Szkoda jechać za granicę i po jednym dniu stwierdzić, że to nie to Smile
Z tego co się orientuję całkiem fajne skałki można znaleźć w górach stołowych. Można tam spokojnie znaleźć skałki tak na ok. 30-40m
To chyba dobrze na początek. Ja nie wiem, jak by można zacząć się wspinać, a bardzo mocno bym chciał. Może te góry stołowe to fajna sprawa jest, ale gdzie tam spać najlepiej?Wink
Chciałam ci polecić nocleg, zadzwoniłam nawet do przyjaciółki, która go ogarniała, ale okazało się, że właściciele wyjechali za granicę na stałe. Szkoda, bo było tanio i fajnie. W internecie jest mnóstwo fajnych i niedrogich ofert. To wygląda ciekawie: http://noclegi.onet.pl/przykasztanach-pa...terka.html fajne ma położenie. A znajdziesz i tańsze ofertyWink Zwłaszcza, jeśli nie szukasz domku, a pensjonatu.
jak nie wiesz, czy to to, co chcesz porobić, to może warto wybrać się najpierw w swoim mieście na ściankę wspinaczkową Wink
jesli ktoś myśli nad wspinaczką w górach to raczej ściankę ma już zaliczoną... Wink bo raczej żadnej amator z marszu by się na takie coś nie wybierał
Przekierowanie