Forum Noclegi

Pełna wersja: Kraków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z powodu swojego zawodu często jestem zmuszony do wyjazdów służbowych,a tym samym mam możliwość 'przetestowania' różnych hoteli.
W Krakowie padło na HOTEL FERO EXPRESS***. Pierwsze co się rzuca w oczy to cena poki: jedynka 210zł a dwójka 240zł. Może i by się opłacało gdyby nie to, że hotel jest oddalony od centrum 13km przy czym dojazd autobusem miejskim jedynie linią 112. pokoje schludne i czyste aczkolwiek bez przepychu. Widoczne plamy na pościeli (niedoprane).
Jedyne co działało na korzyść to smaczne jedzenie i sale konferencyjne. Czyli dla zwykłych turystów odpada,ale na spotkania biznesowe jak nabradziej.

Zapraszam do umieszczania opinii o innych hotelach w Krakowie.
Wydaje mi się, że kiedyś w tym mieszkałam, ale nie jestem przekonana. Pamiętam, że łazienki były niezachęcające zupełnie i cena - moim zdaniem - była nieadekwatna do standardu.
jacy ludzie w ogóle porywają się na takie hotele? zwłaszcza,że drogo i daleko od centrum!
bardziej by się opłacało zwykły pokoik w pensjonacie wynająć i do rynku mieć 10 minut.

Krakowa nie odwiedzałam,ale już wiem, gdzie na pewno spać nie będę Wink
Każdemu według środkówSmile Jak ktoś ma pieniądze i czas, a poza tym jest na konferencji, to czemu nie?Wink Zwłaszcza, że nie wiadomo, na co się trafi. To chyba taki zwykły 'biznesowy' hotel, prawda?
ja w Krakowie spałam kiedyś w hosteliku ze znajomymi i płaciliśmy po 30 zł od osoby, nie tak źle. na taki drogi hotel to chyba tylko w delegacji bym się pokusiła, jakby pracodawca fundował faktycznie.
wychodzi na to,że w każdym większym mieście można znaleźć coś taniego, tylko wystarczy poszukać,a nie brać pierwsze lepsze.
ale szczerze: jeśli nie my płacimy to co się po co sobie żałować
Przekierowanie