Forum Noclegi

Pełna wersja: Rocznica
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Niedługo zbliża mi się rocznica w zwiazku z moją dziewczyną i chciałbym ją świętować w jakimś romantycznym miejscu, ale nie oklepanym, gdzie poza nami będzie jeszcze 10 innych par.
Znacie jakieś miejsce ? Najlepiej gdzieś w warmińsko-mazurskim albo w okolicy stolicy.
A wolałbyś, żeby to było aktywne, czy raczej świeczki, woda, piknik i szampan? Wink Ciężko ciś polecić, jak się takich rzeczy nie wie.
Myślę, że jako połączenie aktywności w ciągu popołudnia i romantycznego wieczoru. Nie chciałbym się głaskać cały dzień Smile
Może jakieś SPA? Babki to lubią, zazwyczaj w takich wyjazdowych spa jest mnóstwo atrakcji, również dla mężczyznWink z resztą chyba w spa mają ofertę i dla panów. A wieczorem można się głaskać Wink
A może jakaś kobieta (sorry Yolcu, pierwszy pościk, nie wiem, czy jesteś babką czy facetem) by się wypowiedziała? Wink Ja na rocznicę chciałabym coś wyjątkowego - ale przede wszystkim, żebyśmy byli sami. Może jakaś kolacja w domku bardziej odludnym, który ma nieco wyższy standard? To też zależy, ile macie pieniędzy Wink Albo piknik rowerowy! z malutką ilością szampana (bo po dużych można stracić prawo jazdyTongue)
I tutaj właśnie sprawy mogą się nieco komplikować zarówno cenowo jak i rodzajem aktywności, ponieważ nie chodzi o to żeby się zajechać, ale porobić coś ciekawego. Wiem, wiem wybrzydzam, ale cóż nie tak łatwo dogodzić kobiecie w ciemno Wink
Jak coś ciekawego, to może bitwa na lasery? Albo paintballowy weekend? Chociaż to ostatnie to JEST zajechanie. Znajomi zrobili sobie taki "weekend miodowy" bodajże w poznaniu i nie byli prawie w stanie wrócić do Warszawy autem, bo tak ich wszystko bolałoTongue
Ja jako dziewczyna w życiu bym się nie zgodziła na coś w stylu bitwe na lasery czy paintball- to raczej rozrywka badziej dla chłopaków no i paintball to dla wiekszej ilosci osób.
Ja bym wolal;a, żeby to było coś wyjątkowego czyli nie jakas oklepana kolacja w restauracji i przytulanie po jedzeniu, ale też żeby nie próbować na siłę robić z tego dnia wielkiej atrakcji.
Moje dziewczyny dotychczasowe świetnie się bawiły na laserachWink ALe to nie jest romantyczne. Jeśli nie chcesz oklepanej kolacji, to proponuję domek nad ładnym jeziorkiem i piknik, ktoś chyba o tym pisałWink
Widzicie, jednak chciałbym aby to nie było nic oklepanego typu romantyczna kolacja ,tyle że w innej scenerii i do wyra. A z drugiej strony nie chciałbym robić czegoś po siebie, bo wiadomo, że wszelkiego rodzaju paintbale i inne mi bardzo przypadną do gustu, ale od dziewczyny zapewne dostane po uszach, jak nie tego samego dnia to następnego Wink
Stron: 1 2
Przekierowanie