Forum Noclegi

Pełna wersja: Izrael/Jordania/coś innego?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej,
to będzie poważne pytanie. Mianowicie pojawiła się opcja, żeby pewna organizacja sfinansowała mi i moim "współpracownikom" (że tak to ujmę) projekt w obcym kraju. Wybieraliśmy się do Mołdawii po taniości, ale teraz nie musimy się aż tak bardzo spinać z tematem finansów, więc zastanawiamy się nad czymś innym. Dzisiejsze pomysły to Izrael albo Jordania. Chcemy zrobić wystawę fotograficzną z wyjazdu (szukamy tematu), ewentualnie zacząć film dokumentalny o czymś, co się dzieje na miejscu lub o tym, jak jest na miejscu.
Może macie jakieś inne ciekawe pomysły, które - mimo wszystko - nie są bardzo drogie? Smile Nie twierdzę, że się uda - ale teraz robimy burzę mózgów i każdy pomysł z krótkim uzasadnieniem jest dobry, za chwilę będziemy wybierać cel i starać się o pieniążki.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!
Izrael jest trochę oklepany, bo wszyscy się interesują Żydami teraz, a właściwie od dawna. Ja bym wybrał stepy Kazachstanu, bo są ciekawe i bardzo malownicze, ale Jordania jest super teżSmile
Zależy jakimi typami podróżników jesteście, teraz w krajach arabskich jest całkiem niebezpiecznie. Nie wiem jak jordania, ale do Syrii niedaleko, a tam to wiadomoWink
Ja pewnie porwałbym się na Indie. Ciekawa kultura i na pewno byłoby z czego zrobić wystawę- ale to jednak zależnie od funduszy.
Ewentualnie Indonezja- ukazanie życia po trzęsieniu ziemi i tsunami. Też byłby ciekawy temat na wystawę, chociaż zapewne nie będzie już takiego materiału jaki byłby w rok po katastrofieSmile
indie są fajne, ale z całej Azji takie najbardziej bliskie chyba, bo bogate i szybko się rozwijają. Ostatnio na forum fly4free ktoś pisał o swojej wycieczce do Uzbekistanu. Może tak celować?Smile
ja to bym chciała do Czarnobyla, ale tyle zdjęć stamtąd już jest, że to pewnie żaden świetny i nowatorski pomysł. Jordania wydaje się super, Kazachstan też.
i na czym w końcu stanęło?
Wszystkie dalekie kraje będą ciekawe Smile Może spróbujcie z Chinami albo Japonią? Całkowicie odległe kultury Smile
Przekierowanie