Forum Noclegi

Pełna wersja: Piesze wędrówki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie wiem jak wy, ale osobiście uwielbiam ten sposób zwiedzania i podróżowania. Macie może spawdzone szlaki które już przebyliście? Szlaki Orlich Gniazg Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej już przebyłem i mogę powiedzieć, że warto tam się wybrać ze względu na same zamki jak również jaskinie i krajobrazy.
Ja też lubię pochodzić z plecakiem. Zwłaszcza po bieszczadachWink Nie ma lepszego niczego niż takie całkowite oderwanie się od codzienności.
Plecak jest dużym obciążeniem, ale lubię aktywny wypoczynek, więc zdarzyło mi się kilka razy w życiu chodzić z plecakiemWink Ale po raczej niezbyt wymagających terenach.
ja sobie najmilej wspominam chodzenei z plecakiem po tatrach i zatrzymywanie się co noc w innym schronisku Smile a rano śniadanie, plecak na plery i dalej w drogę Smile
ostatnio rozmawiałem z kolesiem,który wybiera się w pireneje- pieszo, slakiem sw Jakuba. i juz sie przygotowuje,chodząc z plecakiem 25kg.jak sobie pomysle o tym,aby iscv tyle kilometrow i jesczze w dodatku z takim obciążeniem- czuje sie jak amator!
No ale podczas takiej wycieczki, ważne też jak się ubierzemy. Fajnie wyposażyć się w skarpety sportowe, zawsze to pomoże podczas długiej wędrówki Smile
Ponoć ktoś w Polsce organizuje piesze wyprawy do Rumunii. Chętnie bym na coś takiego poszła, tylko pytanie ile to kosztuje.
Tutaj raczej nie znajdziesz informacji kto to organizuje, co najwyżej gdzie na trasie można przenocować. Przykro mi