Forum Noclegi

Pełna wersja: Nocleg na off festiwal
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio postanowiłam, że w tym roku pojeżdżę na festiwale. Na offa jadę na pewno. I teraz: macie jakieś sprawdzone noclegi, głównie w katowicach? (choć pewnie jakiś sosnowiec czy tam Będzin też dadzą radę, ale na pewno będzie mniej komfortowo). Wiem, że jest pole, ale chyba już wyrosłam z pól namiotowych. Poza tym, mam wrażenie, że terz już jest późno na szukanie, ale z drugiej strony, off to nie opener. Smile
W tym wypadku radziłbym szukać przez internet,albo iśc na żywioł- często na koncertach jak się kogoś zapozna,to nocleg znajduje się sam.Smile Z resztą wiadomo, koncerty są do późnej nocy,więc nawet nie warto się zastanawiać nad hotelami
w Katowicach... też mam znajomych którzy zawsze mnie przenocują. well, możesz spróbować na couchsurfingu, jak to zawsze mówię. w Katowicach malo kto szuka noclegu zazwyczaj, więc i nie powinno być problemów z akceptacją.
zwłaszcza że w katowicach jest wielu aktywnych hostów,wiec wysytarczy się trochę wysilić i popytac
Przekierowanie