Forum Noclegi

Pełna wersja: Nocleg na openera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Od tego, czy znajdę nocleg w 3city, uzależniam to, czy w ogóle pojadę na festiwalSmile Wiem, że w Gdyni raczej już nie ma szans na nocleg, do tego to w bezpośrednim sąsiedztwie Euro jest i pewnie część ludzi zostaje dłużej w Gdańsku, ale może znacie coś, co można polecić i sprawdzić? Zawsze w Gdańsku nocowałam u przyjaciółki, ale akurat w tym terminie ona wyjeżdża i jest trochę bieda z tymSad
Akurat w przypadku Trójmiasta jest o tyle łatwiej, że mają SKM, więc można bez problemu dojeżdżać na festiwal z innego miasta,a przy okazji można też trochę pozwiedzać. Dlatego ja bym proponował rozglądać się za czymś w Sopocie nawet, albo Wejherowie. Lepiej wydać 2 złote na bilet niż przepłacać za nocleg.
No, ale do Wejherowa jedzie się i jedzie, a w nocy - zwłaszcza po alkoholu - może być z tym słabo. Ja np. zasypiam jak jestem zmęczona wszedzie, nie raz już przespałam swoją stację w pociągu, niestety.
A pole namiotowe nie wchodzi w grę? Wiem, że to Openerowe nie wszystkim podchodzi, ale są też w okolicy inne, prywatne, bardziej wygodne (na pewno krótsze kolejki pod prysznic).
Wiadomo, że jeśli ktoś się zdecyduje na tańsze,ale dalej od samego festiwalu to musi się liczyć z pewnymi ustępstwami.

A pola namiotowe- w centrum miasta to wątpię. A co do plaży to chyba też się nie spotkałem z tym,aby gdzieś wynajmowali trawe pod namiot.
Ja pamiętam, że jak kiedyś zgubiłam się wracając pole namiotowe, to zaszłam właśnie na takie male, prywatne pole namiotowe. Fajne! I chyba z prysznicami. Oraz niedaleko. Ale jechać w ciemno to bym nie pojechała, bo przecież może nie być miejsc.
Już na to za późno, ale chyba nie było tak źle z noclegiem. Moja koleżanka znalazła pokój dla 2 osób za 600 zł niemal przy samym Lotnisku na tydzień przed openerem. Na gumtree. Czyli się da jakoś znaleźć coś sensownegoSmile
szczerze to ja bym szukał jednak na couchsurfingu,bo jeśli się trafi na kogoś,kto tez się na openera wybiera to można spokojnie przenocować.
ostatnio poznałem chłopaka,co nocował u siebie 18 osób( bo mieszka a katowicach a tam tez się sporo ludzi na festiwal zjechało). więc jak widać-jesli się chce to można
Znalazłam mieszkanie przed samym openerem z ogłoszeń internetowychWink Właściwie to pokój dla 3 osób. Było ciasno, ale z drugiej strony była ciepła woda i w ogóle. Naprawdę, jeśli nie ma się pola, to warto przeglądać oferty do ostatniej chwili, zawsze może się coś trafićWink
o widzisz,czyli jak się chce to się potrafi Smile mam nadzieję,że się dobrze bawiliście
Stron: 1 2
Przekierowanie