Forum Noclegi

Pełna wersja: Wiedeń - noclegi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,
chciałam polecić miejsca noclegowe, jakie ma do zaoferowania Holiday Apartment Vienna. Są on idealną alternatywą dla pokoi hotelowych. W pełni wyposażone w niezbędne sprzęty, umeblowane, czyste, bardzo ładnie urządzone. Ceny są przystępne. Do wyboru są 24 apartamenty zlokalizowane w różnych częściach Wiednia.
Szczegóły są dostępne na ich stronie:
http://www.holiday-apartment-vienna.com

Tu można sprawdzić cenę, dostępność itd.

Polecam.
(05-27-2012 05:45 AM)Małgorzata73 napisał(a): [ -> ]Witam,
chciałam polecić miejsca noclegowe, jakie ma do zaoferowania Holiday Apartment Vienna. Są on idealną alternatywą dla pokoi hotelowych. W pełni wyposażone w niezbędne sprzęty, umeblowane, czyste, bardzo ładnie urządzone. Ceny są przystępne. Do wyboru są 24 apartamenty zlokalizowane w różnych częściach Wiednia.
Szczegóły są dostępne na ich stronie:
http://www.holiday-apartment-vienna.com

Tu można sprawdzić cenę, dostępność itd.

Polecam.

To reklama, czy też wypróbowane przez Ciebie?Smile Jeśli wypróbowane i polecone, to mi się podoba: 48 ojro (a nawet 75, choć to już mniej) na kilka osób w Wiedniu to niewygórowana cena, tak mi się wydaje. Tylko mam nadzieję, że ceny są podawane za całość, a nie od osobyWink
jak widzę Wiedeń to od razu mi cieplej na sercu, ale mimo wszystko. Jeśli tam jechać to na dłużej, to i nocowac tanio. W sumie kiedy najtańszy apartament jest za około 10 euro za dobę na osobę przy większej grupie jadących, to i fajna sprawa.
Ale faktycznie, ktoś sprawdził czy tylko rzuca stronę?
niemniej, oferta cenowo wygląda bardzo zachęcająco. Jeśli uda mi się kiedyś upolowac polskiego busa do Wiednia za 1 zł, to na pewno się skuszęWink
Moi znajomi jak jechali do wiednia na 2 miesiące, to bez problemu wynajęli mieszkanie, chyba taniej niż w ofercie. No, ale to 2 miesiące. i z pracą nie było tak kolorowo, jak miało być, więc nie zostali dużo dłużejWink
Olka, a nie ma tak, że często wykorzystują obcokrajowców na wynajmach?
Słyszałam, że w Polsce tak robią, gdy przyjeżdżają studenci z wymiany. Niezorientowani są w cenach i płaca tyle ile zakrzyczy właściciel. I gdyby nie pomoc koordynatorów to i by dawali komuś porządnie zarobić.
Hej,
sorki, ze tak późno.
Nie, spoko, nie reklamaWink. Sprawdzone.
Na osobę wychodzi kolo 40-60 zł. To jest naprawdę nie dużo.
Pozdrawiam
faktycznie jak na wiedeńskie ceny to wcale drogo nie wychodzi.zwłaszcza że tam nawet za zwykyły obiad płaci się około 8-12 euro.przy tym te 40zł za nocleg to całe nic
ja jednak jestem za couchsurfingiem, jakby nie patrzeć to wychodzi jeszcze taniej, bo kosztuje uśmiech, czekoladę albo butelkę wina.
szczerze to czasem wystarczy dobvrze uzupelniony profil na couchu i zawsze się ktoś znajdzie
Stron: 1 2
Przekierowanie