Forum Noclegi

Pełna wersja: Najtańsze noclegi Azji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam ochotę na Azję. To wprawdzie nie jest perspektywa miesiąca lub dwóch, ale zamierzam tam pojechać. A ponieważ ostatnio nie śpię na pieniądzach (jakbym kiedykolwiek spała), to zapytam: może orientujecie się, gdzie są najsensowniejsze ceny noclegów? Podróż to wydatek jednorazowy i zawsze można ściąć koszt (choćby przez przeautostopowanie), ale z noclegu już się nie zejdzie poniżej jakiegoś minimum.
Ktoś ma jakieś doświadczenia?Wink
Zasada jest prosta - im biedniej, tym taniej. Także w Indiach będzie taniej niż w korei południowej (gdzie też nie dostaniesz sie autostopem...), a w Kirgistanie taniej niż w Moskwie...
mi się wydaje,ze jeśli chce się zobaczyć ciekawe miejsce to czasem z kosztem noclegu trzeba się poswiecic. albo dojeżdżać i nie nocować.co kto woli
jak wyżej. też mam ochotę na przejazdówkę po Azji stopem, najlepiej z namiotem, ale musiałabym mieć miesiąc wolnego i sporo kasy jednak, więc na razie przekładam i odkładam i cierpię z tego powodu..
takie podróże to tak czy inaczej jednak spory wydatek. swoją drogą to zazdroszczę takim,co nie mają problemu z odlozeniem pieniedzy na wypad raz w roku. gdziekolwiek
wchodzi na to,że największym wydatkiem będzie podróż(bo przecież nie wszedzie sie stopem dojedzie),a noclegi można kombinować
Przekierowanie