Forum Noclegi

Pełna wersja: Tyrol latem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej,
przypomniałam sobie, że mogę Wam coś polecić. Wprawdzie nie mogę wygooglować naszego apartamentu, ale:

w zeszłym roku byliśmy rodzinnie i ze znajomymi na rowerkach w Tyrolu (Austria, of korz) w okolicach Selden. Było idealnie! Pogoda wprawdzie zmienna, ale było mnóstwo ciekawych tras rowerowych (bardziej hardkorowych i prostych bardzo), przestrzeń do pieszych wycieczek, fajne baseny, atrakcje turystyczne (Where the hell was Otzi?) i tak dalej. A co najważniejsze - apartament, który wynajmowaliśmy chyba w 15 osób, był śmiesznie tani w przeliczeniu na osobę. Bo Tyrol jest raczej stolicą zimową, a nie letnią, więc ludzie bardzo spuszczają z cen. Polecam wygooglować sobie jakieś spanie i jeśli ktoś nie lubi w czasie urlopu smażyć sobie pupy na plaży, tylko coś zobaczyć i się poruszać - to będzie idealneWink I nawet nie tak daleko, zwłaszcza jak mieszka się na zachodzie Polski i ma spoko dojazd do Niemiec.
Oglądam sobie zdjęcia Tyrolu latem i tam jest strasznie piękne! Podejrzewam, że dla piechurów też coś się fajnego znajdzie.
A co to był za apartament, jakaś strona internetowa?
Tez jak obejrzałem zdjęcia to aż się zaskoczyłem, bo zawsze kojarzyłem Tyrol właśnie zimą! Ktoś może się orientuje jak tam stoją ceny z prywatnymi kwaterami?
Z tego, co kojarzę, za 15 euro/os/doba można znaleźć naprawdę bardzo przyzwoite miejsca, a kojarzy mi się i 10 euro, ale to tylko latemWink Yolcu?
(06-21-2012 08:30 PM)sanderka napisał(a): [ -> ]A co to był za apartament, jakaś strona internetowa?

Z tego co wiem, to akurat ten nasz apartament nie miał strony internetowej i był znaleziony na jakiejś wyszukiwarce. Ceny też nic mi nie mówiły. Płaciliśmy chyba tylko 9,5 euro od osoby za dobę, ale mieliśmy zajęte całe piętro i było nas 16 osób. Dostaliśmy jakiś tam mały upust.
Była kuchnia, miejsce do przechowania rowerów, w większości pokoi łazienka, piękne, duże, połączone balkony. Ech, zdjęcie wam wrzucę z widoczkiem z oknaWink

[Obrazek: scaled.php?server=831&filename=p...es=landing]
[Obrazek: scaled.php?server=805&filename=t...es=landing]

nie pamiętam i nie znam konkretów, bo nie ja to załatwiałam, ale wiem, że było fajnie, tam jest pięknie i zachęcamWink
Zazdroszczę, szkoda że nie znasz żadnych szczegółów bo jeśli to niecałe 10euro za dobę to naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać.
no, nie ja to ogarniałam. Ale warto poszukać w pobliżu Solden (nie samym Solden, tam będzie drożej), jak ja próbowałam wygooglować coś na tegoroczne wakacje, to zdarzały się ceny po 10 euro, i to całkiem częstoSmile
Wydaje mi się, że cena i tak jest zalezna od położenia pensjonatu/hotelu i pośrednio od widoku za oknem.
Ale jak zawsze: zależy co komu jest istotne. Jeśli ktoś chce mieć tanio to i w śpiworze się prześpi,ale jak istotna jest wygoda,to nigdy tanio się nie da (chyba,że faktycznie ma się farta albo jest się w okresie przestoju turystycznego)
Już się dowiedziałam. Niestety - znajoma nie pamięta już namiarów na ten pensjonat, ale my płaciliśmy po 16 euro od głowy. Mówi jednak, że w tej samej wsi były i po 12 euro, tylko nas było dużo i nie mieli aż tyle miejscSmile
Stron: 1 2
Przekierowanie