Forum Noclegi

Pełna wersja: Góry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jako ktoś kto był w górach dwa razy w życiu z czego raz kiedy byłam 10letnim brzdącem i drugi raz, kiedy nawet nie wyszłam na szlaki, chciałabym zaplanować jakiś wypad. Tak, aby zobaczyć to co najpiękniejsze i chcieć tam wrócić [bo póki co żyję oczarowana morzem]. W które góry najlepiej się wybrać? Jakie szlaki dla kogoś kto ze sportem nie ma zbyt wiele wspólnego i kondycja jest na poziomie wdrapania się na pierwsze piętro w bloku?
Niskie, na pewno nie Tatry, choć i tam są trasy do pokonania przez zupełnych mieszczuchów. Wydaje mi się, że mogłabyś się na przykład wybrać w góry stołowe. Albo do jury krakowsko-częstochowskiej, ale nie znam tam tras zbyt wielu, pamiętam jednak, że jest przepięknie!
Bieszczady. Widoki są fantastyczne,a i jakaś łatwiejsza trasa się znajdzie. Zawsze najlepiej popytać po znajomych, którzy byli Smile
zdecydowanie Bieszczady albo Jura Krakowsko-Częstochowska. chociaż i w Zakopanem można się poszwendać gdzieś łatwiej, niżej, krócej Smile
mi się wydaje,ze każdy powinien do swoich możliwosci kondycyjnych dostosowywac to w które góry się wybierze
W Zakopanem jest tyle szlaków, że dla każdego się coś znajdzie. Bez problemów ludzie z małym doświadczeniem dadzą sobię radę w Dolinie Białego, Kościeliskiej, czy zdobyciem Nosala Smile
Zakopane jest już oklepane. Polecam Krynicę Smile
Na początek polecam Bieszczady, to niskie góry więc nie zniechęcisz sie na poczatku :)Kocham Bieszczady.Byłam kilka razy i zawsze wracam tam z utęsknieniem. Uważam że to najpiękniejsze z polskich gór. Naprawdę warto sie tam wybrać. Bieszczady są piękne o każdej porze roku, dziewicze i dzikie , idealne dla ludzi ceniących sobie cisze, spokój i kontakt z naturą. Najbardziej lubie jesienią za cudowne, kolorowe krajobrazy i zima za wszechogarniajacą biel, ciszę i spokój.
--

http://domkiwbieszczadach.net/
A jakie góy polecacie na zimową wycieczkę w góry? Smile
Przekierowanie