Forum Noclegi

Pełna wersja: Groupon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ktoś z was kiedyś korzystał z ofert podróży oferowanych na Grouponie/ Gruperze? Jesteście zadowoleni z wycieczki?

Często słychać o oszustwach na tego typu stronach. Gdzie kupon się wykupi a jedzie się z biurem podróży, które w ogóle nie istnieje. Przytrafiło wam się coś takiego?
Ja miałam okazję korzystać z takiej oferty i w sumie jestem zadowolona. Zwłaszcza,że taie oferty są promocyjne i za niższą cenę dostaje się więcej bonusów. Jest to dobre rozwiązanie ale tylko dla ludzi, którzy są pewni tego, że będą w stanie wykorzystać groupon w okresie jego ważności.
Ja nie korzystałam z takich rzeczy typu wycieczki, ale zdarzyło się nam np. wykupić sobie domek na kilka dni ze znajomymi. Byłam każdorazowo bardzo zadowolona, ale wiadomo, że to nie może być gwarantem uczciwości wszystkich ofert.
Ja korzystałem z oferty hoteli dla par, nie zdarzyło się, żeby coś było nie tak, chociaż zdarzało się niestety, że widziałem, że traktują mnie jak klienta drugiej kategorii niestety.
(05-19-2012 02:59 AM)Brrachol napisał(a): [ -> ]Ja korzystałem z oferty hoteli dla par, nie zdarzyło się, żeby coś było nie tak, chociaż zdarzało się niestety, że widziałem, że traktują mnie jak klienta drugiej kategorii niestety.

O kurde:/ Ja tak miałam z fryzjerem, ale tylko jeden raz. Poza tym - nic, naprawdę, wszystko dobrej jakości i w ogóle. Ale jak mówiłam, w podróżowaniu nie mam zbyt wiele doświadczenia z Grouponem.
Ja nie odczułam tego, żeby mieli do mnie inne nastawienie niż do reszty klientów. Ale może to dlatego, że w jednym hotelu byłam tylko ja i chyba jeszcze 2 inne pary. a w kolejnym byli sami ludzie z grouponów.
Też korzystałem z grouponów, nawet na wyjazdy zagraniczne i musze powiedzieć, że tam nie zwracają uwagi ile zapłaciłeś za to, że tam jesteś. Klient to klient i tyle .
Nie korzystałam z tego, w sumie kiedyś nawet chciałam spróbować, ale terminy mi nie odpowiadały, jeśli chodzi o wycieczki. Mała strata, ale może kiedyś trafi się coś fajniejszego.
Byłam w Pradze z grouponem (nocleg) i było ok. Hotel był całkiem komfortowy, zgodny z opisem, co jeszcze? Nic - było ok.
ja to tak przeglądam te groupony, ale rzadko kiedy coś mnie zainteresuje na tyle, żeby skorzystać. ale przeglądam - więc może coś mi się trafi w końcu ciekawego jak dla mnie Wink
Stron: 1 2
Przekierowanie