Forum Noclegi

Pełna wersja: Indie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Marzą mi się tak po cichu. Chciałabym się mniej więcej zorientować ile by trzeba było odłożyć na taki tygodniowy wypad. Ktoś był i się orientuje jakie tam są ceny jeśli chodzi o hotele (nic wyszukanego, byleby było gdzie się położyć i żeby żadne robaki nie wychodziły spod poduszek Wink ). Przewodnika też bym raczej nie chciała, wolałabym wszystko sprawdzić sama Smile
I oczywiście, bardziej się opłaca jechać samemu, czy jednak z grupą znajomych- bardziej się opłacają jedynki w hotelach czy pokoje kilku osobowe?
Ostatnio sprawdzałam, naprawdę jest śmiesznie tanio, aż chciałam pojechać!

Polecam to podsumowanie: http://www.koniecswiata.net/azja/indie/e...raktyczne/
Tygodniowy wypad do Indii?:O masakra, przelot kosztuje lekko kilka tysięcy, to będzie największy koszt. Jeśli już jechać tam, to zwiewać z zajęć/brać urlop bezpłatny, i na miesiąc jechać!
Yolcu, noclegi są śmiesznie tanie! W sumie o to najbardziej się martwiłam, ale jeśli ceny faktycznie tyle wynoszą to i na miesiąc można... byleby ten przelot opłacić. Dzięki!Smile
A prywatne kwatery? Nie oferują się tam z wynajmowaniem pokoi?
Pewnie się oferują, ale zdalnie cięzko jest coś dobrze trafić, bo Indie są wybitnie różne pod względem zamożnościowo-kastowym. Moja znajoma jak "wynajęła" sobie coś na pół roku, to po przyjeździe do Kalkuty okazało się, że ma dach, ale to jakaś lepianka. Chyba pewniej będzie w hotelach jednak... Ale nie wiem, bo sam nigdy nie szukałem noclegu w IndiachSmile
W sumie racja, możliwe że tu sytuacja może być podobna jak w Afryce. Nie każdy chce trzymać kogoś obcego w domu. A wydaje mi się,że hotele wcale nie są takie drogie.
Dzięki za rady!Smile
Jednak nadal mam wątpliwości,bo hotele są nieco oklepane,a ja jednak chciałabym przeżyć coś specjalnego Smile
Zawsze możesz iść do zakonu/klasztoru czy czegoś w tym stylu. Tak w klimacie jedz-módl się-kochaj. Wink
Zastanawiam się, czy faktycznie się tak da. A nawet jeśli,to chyba bym nie chciała, żeby ktoś mnie budził co rano na 2 godziny kontemplacji Tongue
Stron: 1 2
Przekierowanie