Forum Noclegi

Pełna wersja: Ukraina
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może nawet nie zw względu na Euro ,ale na przyszłość. Smile
Na ukrainie w żadnym mieście ani wiosce nie spotkacie problemów ze znalezieniem noclegu. Zawsze przy dworcach autobusowych i kolejowych jest sporo osób z kartonikami źylie (tak sie czyta ruskie literki). Aby trafić na dobry pokój albo mieszkanie przede wszystkim trzeba rozmawiać z tymi babkami o warunki, ceny itp bo na prawdę jest tam duże zróżnicowanie co do tego. Można trafić na ładnie wyposażone mieszkanie w atrakcyjnej cenie, ale można również trafić na obskurny pokój z ciężkimi warunkami sanitarnymi przy czym cena wcale nie bedzie taka niska. Oczywiście lepiej mają Ci co trochę po rusku rozumieją albo umieją powiedzieć, bo w innym wypadku to raczej nie będzie szło się dogadać.
Wydaje mi się,że jeśli chodzi o Ukrainę to lepsza jest właśnie taka kwatera niż pokój w hotelu.
Ja też tak słyszałam, ale jeszcze nie próbowałamSmile Dobrze, że na Ukrainie jest naprawdę względnie tanio, a jeśli nawet ceny noclegów nam nie odpowiadają, to wszystko inne już naprawdę jest dużo tańsze, niż u nas. Oprócz łapówek. Byłam tam tylko tydzień u znajomej w akademiku i dałam ich chyba z 5. Drobnych, ale jednak.
Słyszałem, że w takich prywatnych kwaterach to wieje nędzą. Normalnej łazienki nie ma, sedesu nawet nie ma... Ale jeśli ktoś naprawdę chce zaoszczędzić to i dziura w podłodze mu wystarczy Smile
Przekierowanie