Forum Noclegi

Pełna wersja: Paryż
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Marzę o Paryżu, ale ostraszają mnie tamtejsze ceny noclegowe. Na couchsurfingu nie można nigdy niczego znaleźć (wszystko jest pozajmowane!), a obecnie nawet najtańsze miejsca przekraczają moje mozliwości finansowe, wykosztowałam się na inne podróżeSmile

Może macie jakieś fajne, sprawdzone miejsce, które oferuje noclegi w naprawdę rozsądnych cenach?
Słyszałem kiedyś, że w Paryżu jest jakiś dom polskich zakonnic, które mają bardzo tanie noclegi. wprawdzie - nie można spać w koedukacyjnych pokojach i trzeba wracać przed którąś godziną (można stracić wiele uroku miasta), ale to może się opłacać. nie wiem tylko, bo to było już kilka dobrych lat temu, jak o tym koleżanka mi opowiadała, bo była z mamą. Poszukaj!
Myślicie, że w wielu zagranicznych miastach można szukac takich noclegów u zakonnic czy przy kościołach?

A jeśli Paryż to faktycznie jest to miasto dość oblegane i zawsze na czasie. Więc couchsurfing raczej odpada [chyba, że się załatwia przez znajomych]. Zawsze pozostaje jeszcze poszukać jakichś tańszych noclegowni.
A na dziko? Raczej w większości miejsc jest jakiś lasek. Więc z namiotem można by się rozłożyć.
Z namiotem w środku Paryża? Szczerze wątpię, ale jak kiedyś będę, to popatrzęBig Grin Nigdy by mi nawret coś takiego do głowy nie przyszłoBig Grin
Nie miałem na myśli samego Paryża. Wiadomo, że zapewne są mniejsze miasteczka na obwodzie Paryża, tam można się rozbić,a rano podjechać do centrum [chociaż znając życie zapewne część ludzi z wioseczek pracuje w ścisłym centrum i z dojazdem byłoby jeszcze mniej problemu niż może się wydawać].
Aaa, jeśli tak, to takSmile Podejrzewam, że i noclegi nienamiotowe będą tańsze, ale dojazd - czas, energia, cena - to może być spory minus.
Jak to się mówi coś za coś. Nie znajdzie się przecież noclegu za grosze 2 minuty drogi od centrum. Zależy co kto chce ta robić. Jeżeli przejazdem na zwiedzanie 2-3 dni to można i się przespać w droższym miejscu ,ale czasu nie tracić na dojazd. Wiadomo.
No, macie rację. Generalnie Paryż jest drogi noclegowo... Myślę, że trzeba będzie w tym roku odpuścić. Szkoda, ale co się odwlecze, to nie ucieczeWink
Popróbuj jednak couchsurfingu. Serio - zazwyczaj Paryż jest obrzydliwie oblegany, ale można coś trafić, jak się odpowiednio wcześnie szuka.
Stron: 1 2
Przekierowanie