Forum Noclegi

Pełna wersja: Chorwacja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wydaje mi się, że większość osób z forum tam była, bo w ostatnich latach był wielki bum na wyjazdy właśnie do Chorwacji.
Stąd też pytanie: jak najlepiej szukać noclegu? Zdać się na biuro turystyczne czy juz po dotarciu na miejsce zorientować się czy jest coś tańszego.
Nie ukrywam, że w tym roku chciałabym zrezygnować z ofert biura i pojechać tam na własną rękę, ale z drugiej strony wolałabym nie skończyć z bagażami na dworcu Smile
Wiadomo ,że biura zazwyczaj kierują się standardem hotelu,więc można srogo przepłacić. Ja bym polecał prywatne kwatery Smile
Ja byłam w Chorwacji przejazdem tylko i bardzo niedługo, niczego nie polecę:/
ja byłam w Chorwacji jak miałam 14 lat, z rodzicami, mieszkaliśmy na prywatnej kwaterze u jakichś starszych ludzi, z tego co pamiętam to nie wychodziło drogo. na pewno taniej niż hotele Wink
chorwacja jest teraz bardzo dostosowana do polskich portfeli,wiec wydaje mi sie,ze wcale drogo nie biorą. a nawet jelsli to wystarczy odrobinę poszukać i na pewno trafi sie coś taniego
w ogóle ktoś był w tym roku i mógłby powiedzieć,czy tam się za dużo polaków nie zjechało?
Przekierowanie