Forum Noclegi

Pełna wersja: Biłgoraj
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Była to oferta z grouponu. Całkiem korzystna z resztąSmile
Nocleg był w Hotelu Sitarska. ( http://www.sitarska.pl/ ). Ceny są jakie są ( czyli dość wysokie),ale jako oferta promocyjna- na prawdę warto skorzystać. Jedzenie jest przesmaczne, obsługa zainteresowana i skłonna pomóc w każdej kwestii a pokoje jak identyczne jak na zdjęciach. Czyste, zadbane i o wysokim standardzie. Sama okolica tez jest bardzo ciekawa- niedaleko do rynku głównego i jeziorka, możliwość skorzystania z rowerów i wybrania jednej z wielu tras rowerowych. I oczywiście jeśli ktoś by się wybierał samochodem to nieopodal Sandomierz Smile (i nie ze względu na ojca Mateusza,ale na śliczne zabytki warto odwiedzić).
Byłem w Sandomierzu i faktycznie jest co zobaczyć (zwłaszcza podziemne korytarze) ale też niekoniecznie jest tam co oglądać przez kilka godzin- więc do samego Sandomierza jako tako nie warto jechać, ale po drodze jak najbardziej.

A o hotelu nie słyszałem. Ciekawe skąd taki wypasiony hotel w mało znanym mieście Smile
Wybierz się i zapytaj samych właścicieli Smile Zawsze warto się zaskakiwać
Wypasione hotele są czasem w takich miejscach, że nigdy byśmy się nie spodziewali. Smile W małych miejscowościach ludzie szukają np. wody i czystego powietrza, a przyzwyczajeni do domowego, niezłego standardu, nie chcą go obniżać na wakacje. Z resztą - konferencje, wyjazdy integracyjne i służbowe... Ważne, że jest różnorodność i się kręci.
A z drugiej strony, są też słabe hotele w miejscach, gdzie spodziewamy się cudówWink To chyba częściej, niz w drugą stronęBig Grin Miałem kiedyś koleżankę z Biłgoraju, ale kontakt nam się urwał, może ją kiedyś zaskoczęWink
Przekierowanie