Forum Noclegi

Pełna wersja: Brazylia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bardzo wybiegając w przyszłość. A mianowicie Karnawał w Rio. Ludzi więcej niż idzie zliczyć no i tym samym brak miejsc noclegowych, albo znacznie zawyżone ceny. Jak wtedy szukać noclegu i czym się kierować (poza ceną oczywiście)? Smile
Może ktoś sobie zafundował taką zabawę?Smile
Ach, karnawał w rio, tak bym chciała! Ale się nie zanosi. Popytam dwójki znajomych, którzy byli tam, bo w sumie nie wiem, jak się zabrać do szukania...
Wśród moich znajomych jest dużo osób, które zachwycają się Brazylią ale jak przychodzi do pytania o szczegóły to nikt nic konkretnego powiedzieć nie umie Wink
Mi się wydaje,że z noclegiem w trakcie karnawału może być problem- i nie chodzi tylko o finanse. Tylko że karnawał w Rio jest dość znany i ciągnie tam masa turystów z całego świata, więc zapewne kto pierwszy ten lepszy.
Chociaż jak karnawał to zabawa,wcale nie trzeba spać Tongue
Mój wykładowca, który przeżył karnawał w Rio, mówi, że mieszkańcy brazylii często mówią "o nie, karnawał, znowu nie będzie odpoczynku przez tydzień";) Więc raz - warto jechać, dwa - nie warto spaćBig GrinBig GrinBig Grin
Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie narzekałTongue Ja wychodzę z założenia, że lepiej się przespać chociaż kilka godzin, niż umierać przez tydzień ;P A w ciągu dnia to nawet szkoda nie będzie.
jak na "przespać się kilka godzin", to można i w kąciku knajpy nad kawą.
możlkiwe że tak. z jednej strony szkoda tracić czasu na spanie,ale z drugiej,szkoda tracic energii na niespanie
no wlasnie, szkoda czasu na spanie, lepiej termos mocnej kawy zaparzyc i w balange!! Smile
Wszystko zwiedzać ile wlezie, ale wiadomo warto być jak najdłużej Smile A wyspać to można się po powrocie do kraju Tongue