Forum Noclegi

Pełna wersja: Gródek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A dokładniej chodzi mi o lipiec i organizowany tam Festiwal Muzyki Młodej Białorusi ( Basowiszcza). Miejscowość jest dość mała, więc o dobrych hotelach można pomarzyć. Padnie propozycja namiotu już na samym terenie festiwalu,ale raczej nie uśmiecha mi się obudzenie przez pijanego kogoś w glanach. Szukam czegoś spokojnego i do wypoczynku, muzyki nasłucham się na samym koncercie.
Ktoś może był tam kiedyś?
Z tego co słyszałem to jest sporo miejsc na namiotowanie- zwłaszcza że Gródek to wioseczka i pewnie dużo prywatnych mieszkańców będzie oferować kawałek trawnika u siebie (a jak nie to można też podpytać). A jak nie to w samochodzie- w końcu to kilka dni i chodzi o muzykę a nie wygodne spanie
Muzyka muzyką,ale jeśli się nie wyśpię to i marny ze mnie słuchać będzie. Chciałabym się jednak odrobinę przespać Tongue Ale tak jak mówisz, możliwe że mieszkańcy będą coś udostępniać Smile
Mieszkańcy & okoliczne miejscowości. Na pewno nie są daleko, a skoro miejscowości małe, to i ceny będą umiarkowane.
Przekierowanie