Forum Noclegi

Pełna wersja: Londyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jestem w czarnej... wiadomoWink Mianowicie, kupiłem sobie bilety do Londynu na wrzesień i okazało się, że moje umówione miejsce (u kumpla) przepadło, bo on stracił pracę i wraca do Polski. Żal mi biletów, dlatego zastanawiam się, czy da się znaleźć w Londynie coś do 12-15 f (to moje maks na dzisiejszy dzień, bo długo tam zostaję) na dobę? Może być nawet i hostel, ale jakiś fajny, bo jak byłem raz w londyńskim hostelu, to na zdęciach wyglądal super, a na żywo okazał się dziurą w entej strefie.

Jak znacie inne, droższe noclegi, to też dawajcie, ja nie skorzystam, ale może ktoś inny takSmile
Ja nocowałam w Londynie bardzo niedaleko King Cross, przy Euston road bodajże, płaciłam 12 f ze śniadaniem, rezerwowałam miesiąc przed przyjazdem. Było spoko, tylko mnie okradli, jak byłam pod prysznicem. Ale to nie wina hostelu. PolecamWink
zawsze możesz próbować couchsurfingu, to moja dewiza we wszystkich sytuacjach Big Grin ale jakiś niedrogi hostel za 10f powinieneś też ogarnąć. najlepiej poszperać po internecie albo pytać młodych ludzi na miejscu.
też mi się wydaje że w tym weypadku najlepsze jest pytanie na couchu. albo znajomi,bo jak takich nie ma to juz buba
Hostele, głownie z nich korzystam. Aczkolwiek mam jeszcze znajomych w samym Londynie, co czasami mnie przenocują Big Grin


______________________
http://www.projekty-logo.com.pl
Są portale które zrzeszają prywatne domy, taka ala agroturystyka. Całkiem fajny pomysł, ponieważ ceny są mega atrakcyjne.

_______________________
http://polisclinic.pl/
Przekierowanie