Forum Noclegi

Pełna wersja: Łeba/ Hel
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wybieram się tam stopem i szukam jakiegoś taniego noclegu. Myślicie, że latem najtańszą opcją będzie pole namiotowe, czy jednak próbować couchsurfingu?
Wydaje mi się,że latem zawsze lepiej wybierać pole namiotowe,bo sporo ludzi wyjeżdża -więc z couchsurfingiem może być ciężko. A poza tym pod namiotem zawsze najfajniejSmile
W miejscowościach turystycznych z couchem jest bieda zazwyczaj, ale nikt nie mówi, żeby nie próbowaćSmile
Ja też jestem zdania, że można spróbować, ale raczej bądź przygotowany na wydatek na poleSmile Lato i morze - musiałbyś mieć superdużo szczęścia, żeby couchsurfing ogarnąć tam właśnie.
Myślicie że tak jest we wszystkich miejscowościach nadbrzeżnych,czy tylko 3-miasto?
Ja myślę że wszędzie, a już na pewno w sezonie. Miejscowości nabrzeżne w większości żyją wyłącznie z turystyki. Tam nie ma przemysłu, jedynie turystyka i trochę usług. Więc nikt nie chce kimać ludzi za darmoSmile Ale trzeba próbować, a nuż-widelec?Wink

A jeszcze - są nad morzem duże miasta. tam może być łatwiej, chociaż też pewnie nieprzesadnieSmile
Mi się wydaje,ze właśnie większośc ludzi suzka noclegu u cauchsurferow z większych miast więc to na pewno odpada.
Ale plusem jest to,że sporo lasów jest w okolicach nadmorskich,więc można się rozbić nawet na dziko.
A ktoś próbował nocować na dziko? Nie ściga straż miejska?
wiesz, trzeba mieć szczęście - ścigną albo nie ścigną, ktoś podkabluje albo nie Tongue dwa lata temu z chłopakiem spaliśmy na dziko w lasku niedaleko wydm przez 4 noce spokojnie, a piątego wieczoru nas przegonili Wink
oo...Smile z resztą z tego co poczytałem za namiot wychodzi około 10zł-więc mozna przebolećSmile
Stron: 1 2
Przekierowanie