Forum Noclegi

Pełna wersja: Polecam Hotel Włoski w Poznaniu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatni weekend spędziłem w tym Hotelu. Jest naprawdę genialny. Z narzeczoną spędziliśmy tam dwie noce. Pierwszego dnia zwiedziliśmy trochę miasto, po czym zjedliśmy romantyczną kolację w hotelowej restauracji. Kolejny dzień byliśmy na termach - jedne z lepszych w Polsce. Polecam to miejsce ponieważ oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z tego pobytu.
A jakie są ceny w tym hotelu? Z Twojego opisu wynika, że jest to naprawdę fajne miejsce. Często odwiedzam Poznań i przeważnie zatrzymuję się w domach studenckich, jednak po całym dniu pracy ciężko jest tam odpocząć i szukam czegoś spokojniejszego.
Z tego co pamiętam to ceny są zależne od terminu. Zatrzymałem się tam raz i jak będę miał okazję to napewno tam wrócę. Ponieważ z hotelu do Poznańskich Targów jest niedaleko to cena jest zależna od tego co się dzieje na tych targach.
Ja płaciłem 197pln za pokój i dodatkowo 29pln za miejsce parkingowe na terenie hotelu. W tej cenie był pokój w pełni wyposażony z tv, bezprzewodowym internetem i wyjątkowo czystą łazienkę z pakietem kosmetycznym. Bardzo fajną sprawą była również darmowa kawa dostępna przez całą dobę w lobby.
Samochodem nie jeżdżę, więc parking nie jest mi potrzebny, ale po za tym to bardzo mi się to podoba.
A gdzie znajduje się ten Hotel, nie ukrywam, że lubię sobie pospać więc szukam miejsca z którego szybko dotrę do pracy.
Jest to ulica Dolna Wilda, ze 2-3 minuty od przystanku Półwiejska, bardzo blisko Starego Brwaru.
A no to jak najbardziej mi pasuje w ciągu 10 minut powinnam być w pracy, więc lokalizacja jest w porządku. A jak jest z wyżywieniem w tym Hotelu? Jest możliwość wykupienia na przykład samych śniadań?
Z typowym wyżywieniem połączonym z noclegiem może być problem, ale w tym samym budynku znajduje się włoska restauracja gdzie możesz zjeść bardzo dobre pasty lub brushetty.
Jeżeli chodzi o restaurację to jedzenie mają przepyszne, ale z tego co pamiętam to otwarta jest bodajże od 13.
Miałem okazje przebywać w tym Hotelu i ogólnie powiem tak, cenowo wszystko jest jak najbardziej ok, pokoje wygodne i przestronne, to co jednak najbardziej mnie zainteresowało to, że Hotel jest dostosowany do dużych spotkań biznesowych, więc jeżeli ktoś prowadzi jakąś firmę, to ta informacja moze mu się przydać.
Przekierowanie