Forum Noclegi

Pełna wersja: Ciekawe miejsca nadmorskie - Polska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przyznam się, że jestem prawie znad morza i w związku z tym nie za bardzo znam polskie morzeTongue Serio! Zawsze mnie nudziło. Ale powiem Wam, że im więcej podróżuję, tym większy mam sentyment do Bałtyku. Nie znam jednak zbyt wielu ciekawych miejsc, które by nie były "zjedzone" przez turystów. Może macie jakieś swoje ulubione miejsca? ( ;
Hel robi swoje, nawet jak jest zjedzony.... takich widoków nie dadzą małe nadmorskie miejscowości Smile

Moi znajomi często jężdżą do Jastrzębiej Góry-podobno to dobre rozwiązanie dla tych co koniecznie chcą nad morze,a nie stać ich na Trójmiasto.
Zgodzę się z przedmówcą. Hel ma swój urok i na prawdę warto się tam wybrać oczywiście byleby trafić w dobrą pogodę bo z tym to akurat Bałtyk kaprysie Smile (przynajmniej ja miałem takiego pecha). Właśnie ze względu na złą pogodę musieliśmy przerwać naszą wyprawę na ruchome wydmy, ale mam nadzieje, że jeszcze kiedyś uda nam się tam dotrzeć Smile
Dla mnie hel jest taki na maksa turystyczny. Są tam miejsca, w których turystów jest tylko pół miliona, a nie cały milion? Wink
Witam

Jestem z Kołobrzegu, u nas wiecznie zimno, dlatego trafienie z pogodą to cud. Wiecej się dzieje w Mielnie w sezonie niż w Kołobrzegu - oczywiscie poza Sunrise.
Dlatego polecam jeżeli chodzi o nadmorską miejscowość to Kołobrzeg ale na Sunrise oraz Mielno.
W Mielnie można wynająć tanie pokoje w willach. Sam tam jeżdżę na dłuższe weekendy, ponieważ tam się więcej dzieje (Dyskoteki)
Przekierowanie