Forum Noclegi

Pełna wersja: Morza zagraniczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bałtyk bałtykiem, ale sezon na plażowanie i sporty wodne jest u nas bardzo krótki. Macie jakieś miejsca, które możecie polecić za granicami kraju? Może być daleko i blisko, drogo i taniej... Nawet jeśli teraz nie skorzystam, to może kiedyś. Najlepiej by było jeszcze, gdyby dało się pływać na windsurfingu i skuterach wodnych caaały rokWink
Ja byłam zachwycona Cyprem, ale Cypr pewnie znaszWink Osobiście podobają mi się zatoki oceaniczne, albo oceany, bo mają fajniejsze fale, niż morza, ale co tamWink
Polecam morze na półwyspie krymskim - woda czysta i przejrzysta, wiele ciekawych skał i żyjątek w wodzie. jedyny minus to kamieniste plaże.
Wpaniałe wody również są nad morzem Czerwonym generalnie od strony Egipskiej. Wspaniała fauna i flora pod wodą, dosłownie sama przyjemność z takiego wypoczynku (aczkolwiek dziwne jedzenie, które niekoniecznie odpowiada europejczykom)
A jak tam wygląda pogoda? Wydaje mi się bardziej nieprzewidywalna nawet niż w Polsce, ale w sumie nie wiem na 100% tego.
Właśnie w drugą stronę, to tam można szukać słońca, a nie nad bałtykiem. Może ci się udaWink A jak będziesz już tam, to się nie smaż w słońcu, tylko odwiedź tatarów!
Brrachol, co do pogody w czasie naszych wojaży nie mieliśmy praktycznie żadnych powodów do narzekania. Słońce elegancko przyświecało także można było się wylegiwać na plaży, ale trzeba było uważać żeby się nie odwodnić i nie dostać udaru od tego słońca w czasie pieszych wędrówek.
Adriatyk jest przecudowny, ja Chorwację wspominam bardzo dobrze, ale i od strony włoskiej jest bosko.
Przekierowanie