Forum Noclegi
STUDENT TRAVEL - Wersja do druku

+- Forum Noclegi (http://www.forum-noclegi.pl)
+-- Dział: Inne (/forum-11.html)
+--- Dział: Biura podróży (/forum-13.html)
+--- Wątek: STUDENT TRAVEL (/thread-24.html)

Strony: 1 2

STUDENT TRAVEL - Brrachol - 05-19-2012 02:37 AM

Podróżował ktoś kiedyś ze... studentami? Niedawno moi znajomi byli na nartach we włoszech, w zeszłym roku w Chorwacji, bardzo sobie chwalili. Ceny są niskie, nie słyszałem o jakichś złych wypadkach, ale może jest inaczej, nie wiem. Czy ktoś ma złe doświadczenia? Wszędzie o to pytam, bo jesli tak, to rezygnuję, nie za bardzo ufam takim firmom.

RE: STUDENT TRAVEL - Yolcu - 05-22-2012 05:55 AM

Jakiś czas temu, jak jeszcze studiowałam, byłam na wycieczce właśnie reklamowanej jako Student Travel we włoszech, na nartach. Było fantastycznie, ale rzeczywiście jechali sami studenci i byli w grupach. Bardzo dobrze, że też nie byłam sama, bo integracja pewnie nie poszłaby mi zbyt dobrze.

RE: STUDENT TRAVEL - sanderka - 06-16-2012 03:01 AM

Ja słyszałam tylko o studenckich autostopach. Bo chyba biura podróży to jednak dla tej bogatszej części studiujących Smile

RE: STUDENT TRAVEL - Olka-Demolka - 06-20-2012 03:49 AM

(06-16-2012 03:01 AM)sanderka napisał(a):  Ja słyszałam tylko o studenckich autostopach. Bo chyba biura podróży to jednak dla tej bogatszej części studiujących Smile

Bogatszej czy nie, nie wiem, ale ceny naprawdę mają zachęcające.

RE: STUDENT TRAVEL - sanderka - 06-20-2012 06:29 AM

Ale zapewne nie dla typowych studentów z akademików.Wtedy nawet 50% zniżki w pkp wcale nie jest dobrą opcją

RE: STUDENT TRAVEL - Brrachol - 06-21-2012 05:59 PM

Bez przesady. Studenci żyją biednie, ale jeżdżą na wakacje zazwyczaj. a 50% zniżki na pkp to jest duże udogodnienie.

RE: STUDENT TRAVEL - sanderka - 06-21-2012 06:30 PM

Ja jestem studentką i : 50% to wcale nie takie super udogodnienie (zwłaszcza,jeśli nie dostaje się żadnego stypendium). A na wakacje to studenci jeżdżą chyba tylko po to by tam siedzieć i pracować. Nie mówię o tych, co dostają wszystko od rodziców, bo to jest inna bajka.

RE: STUDENT TRAVEL - Qruul - 06-21-2012 09:37 PM

Nie przesadzajmy. To chyba tylko stereotyp, że studentom tak biednie i ciężko. A 30zł za podróż przez Polskę to nie majątek :)Wiadomo, że nie każdy może sobie pozwolić na wypad za granicę (choć znam takich,co pracują całe wakacje tylko po to,aby na ostatni tydzień gdzies wyjechać Smile )

RE: STUDENT TRAVEL - sanderka - 06-25-2012 08:59 PM

Wszyscy są studentami w dzisiejszych czasach i wiedza najlepiej.
Ale wracając do tematu. Yolcu, ile płaciłaś wtedy za te włochy?

RE: STUDENT TRAVEL - Olka-Demolka - 06-27-2012 12:04 AM

Nie ma co się kłócić, są na pewno i tacy, i tacy studenciSmile A mało jest takich, któzy nie liczą pieniędzy... Tzn. tacy są też na pewno, ale wiadomo - mało ichSmile