Polecamy:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tanie loty
cypriuszka Offline
Member

Liczba postów: 60
Reputacja: 0
Tanie loty
Przyznajcie się - korzystacie z ofert tanich linii? Smile Ja wam powiem, że robię to nagminnie. Jest wprawdzie dużo mniej komfortowo, ale za to często szybciej i... bezpośrednio. Oferta tanich linii cały czas się rozwija i często nie trzeba kombinować tak, jak zwykłymi. Wprawdzie do stanów to bym tanimi nie poleciała, ale po eurpie - śmigam. Jaki macie stosunek do tanich linii? Nie boicie się, że 2 dni przed wylotem wam zbankrutują?
05-17-2012 10:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sanderka Offline
Member

Liczba postów: 123
RE: Tanie loty
Ja słyszałam, że takie tanie linie to pic na wodę,bo kiedy przychodzi do wylotu to się okazuje, że to dopłacić za ubezpieczenie, tu dopłacić za bagaż a tu za coś tam i jeszcze coś tam i ostatecznie wcale nie wychodzi tak tanio.

Kiedyś właśnie napaliłam się na przelot do Szwecji za 4 zł, w promocji lotu,ale jak się okazało dolecisz tam tanio, ale żeby wrócić to 200zł w jedną stronę nie wystarczy.
05-17-2012 09:02 PM
cypriuszka Offline
Member

A to nie jest tanio?Big Grin Ja od czasu do czasu latam na cypr ii kiedyś trzeba było się strasznie nakombinować, żeby wyjść za podróż mniej niż 1500, a teraz - odkąd zrobili połączenie z Pafos - podróż w 2 strony kosztowała mnie 580 zł. Bez bagażuSmile

Największe marzenie? Nowy Jork!
05-18-2012 07:28 AM
sanderka Offline
Member

Liczba postów: 123
na mój stan kieszeni takie 580zł to dużo...zwłaszcza jeśli ogłaszają się i oferują lot za te 4 zł załużmy. a ludzie niedoinformowani kupują,a później mają niemiłą niespodzianke
05-18-2012 11:44 PM
Brrachol Offline
Member

Liczba postów: 78
Przecież to widać już na początku. Masz enę biletu, a zaraz pod spodem opłaty dodatkowe - małym drukiem, ale nie takim, któego nie widaćWink Jak się płaci za bilet, to i tak nikogo nie omija, a płaci się przecież od razu.

Podróżować to żyć.
05-19-2012 12:59 AM
cypriuszka Offline
Member

A propos tanich linii: Wizz kroi coraz bardziej: http://www.fly4free.pl/prezent-od-wizz-a...ment-65602

polecam zobaczyć komentarze, dużo oburzonych i bezsensownych, ale kilka z sensem!

Największe marzenie? Nowy Jork!
05-19-2012 04:01 AM
Qruul Offline
Member

Liczba postów: 127
Fajna sprawa, o ile znajdzie się bezpośrendi lot i faktycznie uda się załapać na jakieś zniżki.
05-21-2012 08:17 PM
Yolcu Offline
Member

Liczba postów: 53
Zazwyczaj jest tak, że jak się kupuje z dużym wyprzedzeniem, to nie przeszkadza nawet to, że nie ma jakichś dodatkowych promocji. Po prostu - lot z poznania do londynu za 140 zł to chyba niedużo, skoro Intercity pomiędzy szczecinem a Warszawą kosztuje pewnie ze 100?

Jadę na motorze,
motorze w czerwonym kolorze!Tongue
05-22-2012 02:27 AM
kalarepka Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
ja z RyanAir leciałam dwa razy do UK i raz do Szwecji - niestety Szwecja mnie trochę zaskoczyła, bo okazało się, że o ile bilet na samolot kupiłam za 60zł, o tyle autobus na miejscu z lotniska do centrum miasta kosztowałby mnie 70zł, czyli 140 koron. dla szwedów to normalna cena, takie nasze "14 zlotych", bo zupelnie inaczej się tam zarabia i inne są ceny wszystkiego... ostatecznie ze zwiedzania Sztokholmu nic nie wyszło, bo pociąg wcale nie tańszy, a autostopem nie dałabym rady wrócić na samolot powrotny.
07-24-2012 09:04 PM
Qruul Offline
Member

Liczba postów: 127
lipa,ale widać,że trzeba zwracać uwagę na lotniska, na których ląduje samolot.
ale większość krajów ma zabójcze ceny! bilet z wiednia do bratysławy (gdzie to jest dosłownie 50km drogi) kosztuje 11 euro. gdzie u nas można by za to cały kraj przejechać
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-25-2012 07:02 AM przez Qruul.)
07-25-2012 05:38 AM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

producent skarpet

tylna belka citroen