Polecamy:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Couchsurfing
cypriuszka Offline
Member

Liczba postów: 60
Reputacja: 0
Couchsurfing
Korzystacie? Korzystaliście? Oferujecie? Nie boicie się?

Przyznam się, że nie mam szczęście w CS - jak potrzebuję noclegu, to akurat nie mogę znaleźć, obojętnie gdzie bym go nie szukałaTongue Ale ze dwa czy trzy razy mi się udało i bardzo mile to wspominamSmile
05-17-2012 10:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sanderka Offline
Member

Liczba postów: 123
RE: Couchsurfing
ja tylko o tym słyszałam i chyba sama bym się bała- nocować u kogoś. Podobno często trafia się dużo ludzi [mówić wprost facetów], którym zależy by po prostu się pogapić albo pomacać. A zamiary ogłaszającej się osoby nie zawsze da się sprawdzić
05-17-2012 08:55 PM
Brrachol Offline
Member

Liczba postów: 78
Ja korzystałem, ale nie miałem nigdy problemu z facetami, którzy chcą pomacać - może dlatego, że sam jestem facetem. Czasem rzeczywiście ciężko coś znaleźć, dlatego Couch jest najlepszy przy elastycznych podróżach, gdzie ma się w planach raczej Francję, niż konkretne miasto na przykład.

Podróżować to żyć.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-19-2012 02:39 AM przez Brrachol.)
05-19-2012 02:38 AM
cypriuszka Offline
Member

(05-17-2012 08:55 PM)sanderka napisał(a):  ja tylko o tym słyszałam i chyba sama bym się bała- nocować u kogoś. Podobno często trafia się dużo ludzi [mówić wprost facetów], którym zależy by po prostu się pogapić albo pomacać. A zamiary ogłaszającej się osoby nie zawsze da się sprawdzić

Mi się nigdy nie zdarzyło, poza tym masz system weryfikacji na stronieWink Szkoda, że najlepszy nocujący są zawsze fully booked. A wy wpuścilibyście kogoś tak do domu?Wink

Największe marzenie? Nowy Jork!
05-19-2012 09:54 AM
sanderka Offline
Member

Liczba postów: 123
Ja bym wpuściła, aczkolwiek prędzej dziewczynę niż chłopaka ( jeśli tej nocy byłabym sama w domu).
Chociaż , jak większość Polaków, miałabym obawy, że obudze się rano i nie będzie ani dziewczyny ani kilku rzeczy w domu.
Ale ja zawsze szukam najgorszych możliwych zakończeń,więc zapewne coś takiego nawet by nie miało miejsca Smile
05-19-2012 04:47 PM
Qruul Offline
Member

Liczba postów: 127
Ja bardzo chętnie bym przygtarniał,zwłaszcza,że tacy ludzie zazwyczja chcą nocować w weekendy to i od razu towarzystwo na sobotni wieczór by było Smile
05-21-2012 08:11 PM
Yolcu Offline
Member

Liczba postów: 53
(05-21-2012 08:11 PM)Qruul napisał(a):  Ja bardzo chętnie bym przygtarniał,zwłaszcza,że tacy ludzie zazwyczja chcą nocować w weekendy to i od razu towarzystwo na sobotni wieczór by było Smile

TO rób to! Zaznacz sobie na stornie że jesteś chętny przygarniać ludzi. Wink Ja uważam, że korzystanie bez udostępniania swojego domu jest trochę słabe. Dlatego jeśli nie mam możliwości udostępnić jakiegoś spania, to sam nie używam Coucha. ALe zazwyczaj udostępniamWink

Jadę na motorze,
motorze w czerwonym kolorze!Tongue
05-22-2012 02:32 AM
cypriuszka Offline
Member

u mnie spał kiedyś gość, który przyjeżdżał do miasta na zjazdy. przygarnęłam go aż trzy razy, a on odwdzięczył mi się (choć niczego nie oczekiwałam!) konwersacjami z niemieckiego i pysznym winkiem, które wypiliśmy w kilka osób, z nim oczywiścieSmile

Największe marzenie? Nowy Jork!
05-27-2012 01:50 AM
Yolcu Offline
Member

Liczba postów: 53
A to też to tak można przekminićSmile Uczyć czegoś albo wyświadczyć jakąś przysługę (nie mylić z usługą). Często jednak samą nagrodą dla przyjmujących ludzi jest po prostu super towarzystwo i tyleWink

Jadę na motorze,
motorze w czerwonym kolorze!Tongue
05-27-2012 07:38 AM
kalarepka Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
korzystałam kilkakrotnie - w Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Pradze i Bratysławie. wszystkie wspominam super Smile u mnie spały tylko raz dwie dziewczyny, chociaż ciągle mam dostępny nocleg to jakoś mało requestów się pojawia. ale i w moim mieście jest sporo bardziej aktywnych couchsurferów niż ja Smile
07-24-2012 08:46 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

producent skarpet

tylna belka citroen