Polecamy:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze miasto
sanderka Offline
Member

Liczba postów: 123
Reputacja: 0
Wasze miasto
Czy w waszym mieście znajduje się jakieś szczególne miejsce warte odwiedzenia? Czy to miasto z wyboru[ przeprowadzka] czy mieszkacie tam od urodzenia? [ Wrzucać tu małą reklamę swojego miasta Smile]

Ja pochodzę z Białegostoku. Miasto, w którym jestem od urodzenia i niestety ale zbyt wielu atrakcji się tu nie znajdzie [mimo że to stolica podlasia]. Jest Pałac Branickich, sporo ładnych kościołów...i na tym się kończy. Tylko znajomi, jak do mnie przyjeżdżali to nie mogli się nadziwić, że stoją tu jeszcze drewniane domy, które nadal są zamieszkanie.Dla mnie to nicnadzwyczajnego, ale w innych województwach moze macie inaczej Smile
05-19-2012 04:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Yolcu Offline
Member

Liczba postów: 53
RE: Wasze miasto
Ja nie wiem, skąd jestem w sumie, urodziłam się w Poznaniu, ale przez wzgląd na pracę mamy mieszkaliśmy trochę w Toruniu, Szczecinie, Warszawie i ZamościuWink Studiowałam w Warszawie, potem pracowałam nieco w Lincolnshire. I wróciłam do Warszawy. Więc co - Warszawa? Wink Jeśli tak, to przecież każdy wie o Warszawie dużo. Ale np. polecam Wisłę - warto się ku niej zwrócić zwłaszcza w ciepłe wieczory, naprawdę! Pomiędzy mostem śląsko-dąbrowskim a Świętokrzyskim. Dużo głośnych, pijanych ludzi, ale też klimat niesamowityWink

Jadę na motorze,
motorze w czerwonym kolorze!Tongue
05-22-2012 06:18 AM
Brrachol Offline
Member

Liczba postów: 78
Ja jestem z małej, takej 'satelickiej' wioski koło większego miasta - nie powiem którego, bo poznacieWink Tylko że mnóstwo ludzi zrobiło tam sobie przedmieścia, a my mamy gospodarkę, a przynajmniej jakieś jej resztki - krowę, kury, zboża już od lat nie siejemy, ale mamy sadWink Fajnie się biega tam, ale nic ciekawego do zobaczenia (oprócz mnieBig Grin)

Podróżować to żyć.
05-22-2012 10:33 PM
Qruul Offline
Member

Liczba postów: 127
Ja mieszkam w Augustowie- kto był ten wie,że miasto ładne, ale nie na dłuższe zwiedzanie. Jeziora i molo. Taka bardzo mała podruba tego co można spotkać nad morzem. A poza tym cisza i spokój.

Ze względu na to, że studiowałem we Wrocławiu to i to miasto mogę polecić ( zwłaszcza z adresów kilku piwiarni- np. Spiż Wink ). Ale również oczywiście rynek z placem solnym, ogród japoński, podświetlaną fontannę (dla zakochanych) i oczywiście Panorama Racławicka .
05-23-2012 06:54 AM
Brrachol Offline
Member

Liczba postów: 78
Augustów kojarzy mi się głównie ze sprawą obwodnicy, a nie z jeziorami i moloWink Ale moja przyjaciółka namawiała mnie w tym roku, żeby się przejechać z paczką, bo podobno ładnie... Naprawdę nie ma co tam robić?

Podróżować to żyć.
05-23-2012 09:49 AM
Olka-Demolka Offline
Member

Liczba postów: 59
Ja jestem Poznanianką. Jaki jest Poznań - nie wiem, czy każdy wie, ale jest bardzo przyjemny. Dziwny, ale przyjemny. Sporo rzeczy do zobaczenia, fajna komunikacja miejska (choć zauważyłam, że tramwaje nam rzadko jeżdżą). Fajny mamy rynek, kilka świetnych pubów, słowem - miasto marzeńWink

Jadę na motorze, motorze w czerwonym kolorzeBig Grin
05-23-2012 06:30 PM
a2sz-reklama Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Kołobrzeg
Warto zobaczyć:
Latarnia, Molo, Port, Port jachtowy, Amfiteatr, Starówka, Szaniec, Muzeum WP, RCK
Plaże:

Zachodnia - najszersza i jest miejsce
Przy molo - centralna, mało miejsca, zawsze zapchana
Wschodnia - tam to w ogóle nie ma plaży Smile

Można zawsze jechać do Podczela, Dźwirzyna, Grzybowa, Radzikowa na plaże - od 2 do 10km w obrębie Kołobrzegu - większy komfort, cisza itd.
Komunikacja miejska jest dość sprawna.
U nas coroczna impreza Sunrise dla które warto przyjechać. W tym roku 10 dni będzie trwał.
Inne imprezy to dyskoteki w Hotelach. Chyba jedyne normalne.

W sezonie duże korki, lepiej wziąć rower ze sobą, albo wynająć. Mamy bardzo dobre ścieżki rowerowe, dziesiątki kilometrów!!!

Dla smakoszy ryb - w sezonie nie ma świeżych ryb Smile niech wam nikt kitu nie wciśnie.
Zamiast wydawać 100zł za kawałek smażonej rybki,lepiej rano skoczyć do portu rybackiego na Bałtyckiej i kupić sobie za bezcen świeżą rybkę, potem patelnia lub grill Smile

Uwaga na taksówki przy dworcu - przycinają. Lepiej zadzwonić.

No i bym zapomniał. Mamy w tym roku drużynę z Danii na Euro 2012.
Zapraszam.

Apartamenty w Kołobrzegu | Domki Dźwirzyno | Pokoje gościnne Kołobrzeg
05-30-2012 05:35 PM
Olka-Demolka Offline
Member

Liczba postów: 59
Podobno drużyna Euro jest zachwycona KołobrzegiemWink Dzięki za te rady, pewnie dotyczą nie tylko kołobrzegu, a ogolnie miejscowości turystycznych. Ale jestem ciekawa tego miasta - kojarzy mi się z prowincją i w ogole, ale to pewnie głównie przez moją ignorancję, bo nic o kołobrzegu nie wiem.

Jadę na motorze, motorze w czerwonym kolorzeBig Grin
06-21-2012 07:05 PM
kalarepka Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
jeśli Wrocław, to tylko wyspa słodowa! Big Grin

ja pochodzę spod Katowic, ale przeprowadziłam się do Poznania, bo Poznań kocham sercem całym. za wszystko Smile
Most biskupa Jordana, Katedra, Malta, Stary Rynek, Warta, Cytadela... wszystko tu jest cudowne jak dla mnie Smile
07-24-2012 08:32 PM
emil22 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
ja jestem z kalisza. miasteczko male, ciche, coraz wiecej mlodych ludzi z niego ucieka. ale jest w nim klimat, uwielbiam tam wracac i przejsc sie na spacer dookola ratusza wiosennym wieczorem. miejsce godne odwiedzenia!

adcleaning wyczyści za Ciebie!
01-24-2013 04:45 AM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

producent skarpet

tylna belka citroen