Polecamy:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotografia
cypriuszka Offline
Member

Liczba postów: 60
Reputacja: 0
Fotografia
Zakładałam już temat o waszych zainteresowaniach, ale myślę, że na forum noclegowym, więc też pewnie trochę podróżniczym, warto zwrócić uwagę na fotografię, która często jest bardzo ważnym elementem podróży.

Fotografujecie? Pstrykacie? A może jesteście zdania, że najpiękniej wspomnienia zachowują się w głowie, nie na "kliszy"? Ja przyznam, że nie jestem uzależniona od zdjęć, ale lubię je robić i po prostu mieć. Nie umiem - to prawda - ale jednak robię je nie "pstrykając", bo są bardziej przemyślane. Fotografuję canonem eos 400 d z kitowym obiektywem, który nie daje rady, ale z drugiej strony - trochę daje.

Największe marzenie? Nowy Jork!
05-22-2012 10:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Brrachol Offline
Member

Liczba postów: 78
RE: Fotografia
Ja robię zdjęcia, ale mi nie wychodzi. Mam chyba dwie lewe ręceSmile Znam zasady złotego podziału, wiem jak dobierać czas naświetlania do przesłony, a moje zdjęcia są naprawdę słabe.

Podróżować to żyć.
05-22-2012 10:25 PM
Olka-Demolka Offline
Member

Liczba postów: 59
Nie jestem profesjonalistką, ale robię zdjęcia. Są na dysku, niepublikowane, chociaż robiłam raz slajdowisko. Bardzo przyjemne, z resztąWink

Jadę na motorze, motorze w czerwonym kolorzeBig Grin
05-23-2012 06:55 PM
Qruul Offline
Member

Liczba postów: 127
Biorąc pod uwagę słabą pamięć i tendencję do zapominania, zdjęcia są chyba najlepszym sposobem żeby nie stracić na zawsze wspomnień. Dlatego w podróże to jak najbardziej z aparatem. Najczęściej zwracam uwagę na przyrodę Smile
05-24-2012 02:44 AM
Brrachol Offline
Member

Liczba postów: 78
Ale też jest trochę tak, że jak podróżuje się z aparatem, to tak naprawdę jest zagrożenie, że chodzi się od punktu do punktu, żeby zrobić zdjęcia. Dlagtego ja np. lubię robić zdjęcia, ale nie biorę aparatu zawsze, nie jestem przywiązany bezwarunkowoWink

Podróżować to żyć.
05-24-2012 08:45 PM
Yolcu Offline
Member

Liczba postów: 53
Dziwne to forum, bo zazwyczaj podróżnicy, których znam, są też wyśmienitymi fotografami;p ale może to wynika trochę z tego, że łatwiej się fotografuje, jak ma się coWink

Jadę na motorze,
motorze w czerwonym kolorze!Tongue
05-25-2012 09:21 AM
cypriuszka Offline
Member

Liczba postów: 60
(05-25-2012 09:21 AM)Yolcu napisał(a):  Dziwne to forum, bo zazwyczaj podróżnicy, których znam, są też wyśmienitymi fotografami;p ale może to wynika trochę z tego, że łatwiej się fotografuje, jak ma się coWink

No tak, jak się sfotografuje swoją bramę i malowniczą bramę w indiach, to będzie zupełnie inny efekt, łatwo wtedy przecenić swoje możliwości ( ;

Największe marzenie? Nowy Jork!
05-27-2012 12:46 AM
Qruul Offline
Member

Liczba postów: 127
Fakt, coś w tym jest. A zwiedzanie dla zdjęć,to chyba najgorsza z możliwych opcji. Kiedy stoi się i marnuje czas, czekając,aż wszyscy turyści zrobią co mają zrobić i będzie się miało sam zabytek na zdjęciu,a nie głowy w tle.
06-03-2012 08:51 PM
Olka-Demolka Offline
Member

Liczba postów: 59
W Pizie to wygląda fenomenalnie, robi się zdjęcie wieży, a przed nią mnóstwo ludzi, którzy ewidentnie przyjechali tam, żeby zrobić sobie zdjęcie 'podpierające'Wink

Jadę na motorze, motorze w czerwonym kolorzeBig Grin
06-10-2012 09:32 AM
sanderka Offline
Member

Liczba postów: 123
Ja raczej jeżdżę po to by coś zobaczyć, a nie zrobić jak najwięcej zdjęć. Zwłaszcza,że tak jak olka napisała, często są takie zabytki które odwiedza się tylko po zdjęcie, według mnie to głupie.
06-11-2012 12:03 AM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

producent skarpet

tylna belka citroen