Polecamy:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nocleg na openera
cypriuszka Offline
Member

Liczba postów: 60
Reputacja: 0
Nocleg na openera
Od tego, czy znajdę nocleg w 3city, uzależniam to, czy w ogóle pojadę na festiwalSmile Wiem, że w Gdyni raczej już nie ma szans na nocleg, do tego to w bezpośrednim sąsiedztwie Euro jest i pewnie część ludzi zostaje dłużej w Gdańsku, ale może znacie coś, co można polecić i sprawdzić? Zawsze w Gdańsku nocowałam u przyjaciółki, ale akurat w tym terminie ona wyjeżdża i jest trochę bieda z tymSad

Największe marzenie? Nowy Jork!
05-27-2012 12:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Qruul Offline
Member

Liczba postów: 127
RE: Nocleg na openera
Akurat w przypadku Trójmiasta jest o tyle łatwiej, że mają SKM, więc można bez problemu dojeżdżać na festiwal z innego miasta,a przy okazji można też trochę pozwiedzać. Dlatego ja bym proponował rozglądać się za czymś w Sopocie nawet, albo Wejherowie. Lepiej wydać 2 złote na bilet niż przepłacać za nocleg.
06-03-2012 08:49 PM
Olka-Demolka Offline
Member

Liczba postów: 59
No, ale do Wejherowa jedzie się i jedzie, a w nocy - zwłaszcza po alkoholu - może być z tym słabo. Ja np. zasypiam jak jestem zmęczona wszedzie, nie raz już przespałam swoją stację w pociągu, niestety.

Jadę na motorze, motorze w czerwonym kolorzeBig Grin
06-10-2012 09:33 AM
Brrachol Offline
Member

Liczba postów: 78
A pole namiotowe nie wchodzi w grę? Wiem, że to Openerowe nie wszystkim podchodzi, ale są też w okolicy inne, prywatne, bardziej wygodne (na pewno krótsze kolejki pod prysznic).

Podróżować to żyć.
06-21-2012 06:53 PM
Qruul Offline
Member

Wiadomo, że jeśli ktoś się zdecyduje na tańsze,ale dalej od samego festiwalu to musi się liczyć z pewnymi ustępstwami.

A pola namiotowe- w centrum miasta to wątpię. A co do plaży to chyba też się nie spotkałem z tym,aby gdzieś wynajmowali trawe pod namiot.
06-21-2012 09:35 PM
Yolcu Offline
Member

Liczba postów: 53
Ja pamiętam, że jak kiedyś zgubiłam się wracając pole namiotowe, to zaszłam właśnie na takie male, prywatne pole namiotowe. Fajne! I chyba z prysznicami. Oraz niedaleko. Ale jechać w ciemno to bym nie pojechała, bo przecież może nie być miejsc.

Jadę na motorze,
motorze w czerwonym kolorze!Tongue
07-01-2012 04:04 AM
Brrachol Offline
Member

Liczba postów: 78
Już na to za późno, ale chyba nie było tak źle z noclegiem. Moja koleżanka znalazła pokój dla 2 osób za 600 zł niemal przy samym Lotnisku na tydzień przed openerem. Na gumtree. Czyli się da jakoś znaleźć coś sensownegoSmile

Podróżować to żyć.
07-21-2012 01:59 AM
Qruul Offline
Member

szczerze to ja bym szukał jednak na couchsurfingu,bo jeśli się trafi na kogoś,kto tez się na openera wybiera to można spokojnie przenocować.
ostatnio poznałem chłopaka,co nocował u siebie 18 osób( bo mieszka a katowicach a tam tez się sporo ludzi na festiwal zjechało). więc jak widać-jesli się chce to można
07-24-2012 07:30 AM
cypriuszka Offline
Member

Liczba postów: 60
Znalazłam mieszkanie przed samym openerem z ogłoszeń internetowychWink Właściwie to pokój dla 3 osób. Było ciasno, ale z drugiej strony była ciepła woda i w ogóle. Naprawdę, jeśli nie ma się pola, to warto przeglądać oferty do ostatniej chwili, zawsze może się coś trafićWink

Największe marzenie? Nowy Jork!
07-24-2012 06:33 PM
Qruul Offline
Member

o widzisz,czyli jak się chce to się potrafi Smile mam nadzieję,że się dobrze bawiliście
07-24-2012 07:30 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

producent skarpet

tylna belka citroen