Polecamy:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Groupon
Qruul Offline
Member

Liczba postów: 127
Reputacja: 0
Groupon
Ktoś z was kiedyś korzystał z ofert podróży oferowanych na Grouponie/ Gruperze? Jesteście zadowoleni z wycieczki?

Często słychać o oszustwach na tego typu stronach. Gdzie kupon się wykupi a jedzie się z biurem podróży, które w ogóle nie istnieje. Przytrafiło wam się coś takiego?
05-17-2012 06:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sanderka Offline
Member

Liczba postów: 123
RE: Groupon
Ja miałam okazję korzystać z takiej oferty i w sumie jestem zadowolona. Zwłaszcza,że taie oferty są promocyjne i za niższą cenę dostaje się więcej bonusów. Jest to dobre rozwiązanie ale tylko dla ludzi, którzy są pewni tego, że będą w stanie wykorzystać groupon w okresie jego ważności.
05-17-2012 06:17 AM
cypriuszka Offline
Member

Liczba postów: 60
Ja nie korzystałam z takich rzeczy typu wycieczki, ale zdarzyło się nam np. wykupić sobie domek na kilka dni ze znajomymi. Byłam każdorazowo bardzo zadowolona, ale wiadomo, że to nie może być gwarantem uczciwości wszystkich ofert.
05-17-2012 10:00 AM
Brrachol Offline
Member

Liczba postów: 78
Ja korzystałem z oferty hoteli dla par, nie zdarzyło się, żeby coś było nie tak, chociaż zdarzało się niestety, że widziałem, że traktują mnie jak klienta drugiej kategorii niestety.

Podróżować to żyć.
05-19-2012 02:59 AM
cypriuszka Offline
Member

Liczba postów: 60
(05-19-2012 02:59 AM)Brrachol napisał(a):  Ja korzystałem z oferty hoteli dla par, nie zdarzyło się, żeby coś było nie tak, chociaż zdarzało się niestety, że widziałem, że traktują mnie jak klienta drugiej kategorii niestety.

O kurde:/ Ja tak miałam z fryzjerem, ale tylko jeden raz. Poza tym - nic, naprawdę, wszystko dobrej jakości i w ogóle. Ale jak mówiłam, w podróżowaniu nie mam zbyt wiele doświadczenia z Grouponem.

Największe marzenie? Nowy Jork!
05-19-2012 09:50 AM
sanderka Offline
Member

Liczba postów: 123
Ja nie odczułam tego, żeby mieli do mnie inne nastawienie niż do reszty klientów. Ale może to dlatego, że w jednym hotelu byłam tylko ja i chyba jeszcze 2 inne pary. a w kolejnym byli sami ludzie z grouponów.
05-19-2012 04:53 PM
Qruul Offline
Member

Liczba postów: 127
Też korzystałem z grouponów, nawet na wyjazdy zagraniczne i musze powiedzieć, że tam nie zwracają uwagi ile zapłaciłeś za to, że tam jesteś. Klient to klient i tyle .
05-21-2012 08:08 PM
Yolcu Offline
Member

Liczba postów: 53
Nie korzystałam z tego, w sumie kiedyś nawet chciałam spróbować, ale terminy mi nie odpowiadały, jeśli chodzi o wycieczki. Mała strata, ale może kiedyś trafi się coś fajniejszego.

Jadę na motorze,
motorze w czerwonym kolorze!Tongue
05-22-2012 06:09 AM
Olka-Demolka Offline
Member

Liczba postów: 59
Byłam w Pradze z grouponem (nocleg) i było ok. Hotel był całkiem komfortowy, zgodny z opisem, co jeszcze? Nic - było ok.

Jadę na motorze, motorze w czerwonym kolorzeBig Grin
05-23-2012 07:08 PM
kalarepka Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
ja to tak przeglądam te groupony, ale rzadko kiedy coś mnie zainteresuje na tyle, żeby skorzystać. ale przeglądam - więc może coś mi się trafi w końcu ciekawego jak dla mnie Wink
07-24-2012 08:55 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

producent skarpet

tylna belka citroen